Archiwum: Adidas

Adidas

adidas zx 700

Jakie obuwie najlepiej wybierać ? Zależy to od wielu czynników

Buty to jedna z najistotniejszych części ubioru. Można rzec, iż właściwie najistotniejsza, jeśli bierzemy pod uwagę ludzki tryb życia. Chociaż bardzo często prowadzimy siedzący tryb życia, to tak naprawdę w roku przebywamy wiele kilometrów, obuwie musi być więc wygodne i nienaganne dopasowane.
Jakie cechy przez to rozumiemy? Pasujące jest tutaj słowem kluczowym, ponieważ to tylko dzięki temu nie będzie boleć, gdy się okaże, że jednak obuwie jest za małe.

Dla fashionistów

, , ,

images

Adidas – niemiecka jakość

Adidas pojawił się w Republice Weimarskiej w latach 20. XX wieku, jako pomysł braci Dasslerów. Adidas jest jednym z największych dostawców butów na kuli ziemskiej. Mało kto jednak wie, że w roku 1948 z przedsiębiorstwa wyodrębniła się marka Puma– dziś najznamienitszy konkurent na rynku ubrań dla sportu. Stało się tak, bo bracia-menagerowie postanowili skończyć współpracę.

Dla fashionistów

, , ,

sandały

Buty które mogą być doskonałe na skwar

Polskie lato bywa czasami rzeczywiście upalne. Temperatury oscylujące w granicach 30 stopni Celsjusza są pożądane, kiedy akurat ma się czas pojechać na wakacje, nad morze albo jezioro, jednakże, jeżeli trzeba zostać w dużym mieście i każdego dnia chodzić do pracy, upały są najczęściej dość problematyczne. Trzeba w takim momencie pomyśleć o odpowiedniej odzieży, która pozwoli skórze oddychać i nie będzie dodatkowym źródłem ciepła. Istotne znaczenie mają między innymi buty, jakie powinny odznaczać się znakomitą jakością, ale jednocześnie gwarantować stopie wygodę. Jak wybierać buty letnie? Które kwestie mają najważniejsze znaczenie?

Dla fashionistów

, , , ,