Archiwum: aromat

aromat

Perfumy – świetny pomysł na prezent na każdą okazję

Jeśli szukamy pomysłu na obdarzenie prezentem każdej bliskiej osoby – perfumy są idealnym rozwiązaniem. Najważniejsze jest to iż niezwykle pożytecznym. Aby jednak zrobić to w sposób odpowiedni musimy dopasować odmianę perfum do temperamentu danej osoby. Po pierwsze ważna jest stylistyka opakowania – trzeba poszukać coś eleganckiego dla starszych ludzi a coś nieco bardziej ekstrawaganckiego dla osoby młodej. Dla osoby energicznej zakupimy perfumy o świeżym zapachu najlepiej kwiatowej lub owocowej.

Fashioniści w drogerii

, , , , ,

perfumy Calvin Klein

Perfumy ck one cieszą się wielkim uznaniem

Które perfumy kochamy używać?

Nierzadko kupując dla siebie i swoich ukochanych perfumy, koncentrujemy się odpowiednio na tych damskich oraz męskich, tak żeby otrzymać świadomość, że zaproponowany zapach nie tylko będzie pasował do konkretnej osoby, lecz też będzie pasować do konkretnej płci. Ale czy spotkaliśmy się już z perfumami, które z powodzeniem mają szansę okazać się być używane przez kobiety oraz przez mężczyzn?

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Modne fryzury i upięcia

Słabe włosy, zmęczona skóra na twarzy, to jeszcze nie armagedon – współczesne kosmetyki śpieszą na pomoc

Na niewłaściwy wygląd włosów wpływają rozmaite, mniej lub bardziej ostre środki do pielęgnacji. Dodatkowo, tak samo jak skóra twarzy i rąk, są ciągle wystawiane na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. Gdy włosy stają się przesuszone, kruche oraz podatne na wypadanie, odpowiednim sposobem staje się ich skuteczna regeneracja.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,

buteleczka z perfumami

Pozwól się zauroczyć mocy perfum

Zapachy posiadają wspaniałą moc. Każdy z nas sam choć raz poczuł tę moc – zapachy są jak garderoba, należy je dobrze dopasować do osobowości, okoliczności a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna mieć w swej kosmetyczce około dwa flakoniki perfum – jeden zapach lekki, orzeźwiający oraz dodający świeżości – idealny o poranku. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski oraz cięższy. Sprawdzi się z pewnością porą wieczorną oraz nocną w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowa okazja – jest to idealne dopełnienie kreacji.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

Perfumy – magia zapachu

Każdy, kto codziennie używa perfum wie, że posiadają one oszałamiające właściwości. Pobudzają nas zapachem, inspirują i odpowiednio dobrane i użytkowane codziennie – są elementem charakterystycznym dla osoby, która ich używa. Akcentują charakter poprzez używanie dobrej linii zapachów. Każdy z nas był nie raz oszołomiony wonią perfum drugiej osoby. Aromat jest w stanie sprawić, że dany człowiek przykuje uwagę, perfumy zwiększają także naszą atrakcyjność. Jak najbardziej to możliwe, ponieważ aromaty wpływają na naszą wyobraźnię oraz są w stanie zmysły.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,