Archiwum: aromat

aromat

Modne fryzury i upięcia

Słabe włosy, zmęczona skóra na twarzy, to jeszcze nie armagedon – współczesne kosmetyki śpieszą na pomoc

Na niewłaściwy wygląd włosów wpływają rozmaite, mniej lub bardziej ostre środki do pielęgnacji. Dodatkowo, tak samo jak skóra twarzy i rąk, są ciągle wystawiane na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. Gdy włosy stają się przesuszone, kruche oraz podatne na wypadanie, odpowiednim sposobem staje się ich skuteczna regeneracja.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,

Perfumy – świetny pomysł na prezent na każdą okazję

Jeśli szukamy pomysłu na obdarowanie bliskim nam osób – perfumy to świetna opcja. Przede wszystkim że niezwykle praktycznym. By zrobić to w sposób odpowiedni powinniśmy dopasować formę perfum do osobowości osoby, którą trzeba obdarować. Po pierwsze istotna jest stylistyka opakowania – trzeba znaleźć szykowny model dla starszych ludzi a czegoś bardziej nowoczesnego dla młodych osób. Dla osoby energicznej nabędziemy perfumy o lekkiej nucie czyli kwiatowej lub owocowej.

Fashioniści w drogerii

, , , , ,

buteleczka z perfumami

Pozwól się zauroczyć mocy perfum

Zapachy posiadają wspaniałą moc. Każdy z nas sam choć raz poczuł tę moc – zapachy są jak garderoba, należy je dobrze dopasować do osobowości, okoliczności a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna mieć w swej kosmetyczce około dwa flakoniki perfum – jeden zapach lekki, orzeźwiający oraz dodający świeżości – idealny o poranku. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski oraz cięższy. Sprawdzi się z pewnością porą wieczorną oraz nocną w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowa okazja – jest to idealne dopełnienie kreacji.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

perfumy Calvin Klein

Perfumy ck one cieszą się wielkim uznaniem

Jakie perfumy uwielbiamy nabywać?

Przeważnie wybierając dla siebie oraz swoich ukochanych perfumy, koncentrujemy się odpowiednio na tych damskich oraz męskich, tak żeby posiadać pewność, że zaproponowany zapach nie tylko będzie pasował do danej osoby, lecz też będzie pasował do konkretnej płci. Lecz czy zetknęliśmy się już z perfumami, które z powodzeniem mogą okazać się być używane przez kobiety i przez mężczyzn?

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Perfumy – magia zapachu

Każdy, kto codziennie używa perfum wie, że posiadają one oszałamiające właściwości. Pobudzają nas zapachem, inspirują i odpowiednio dobrane i użytkowane codziennie – są elementem charakterystycznym dla osoby, która ich używa. Akcentują charakter poprzez używanie dobrej linii zapachów. Każdy z nas był nie raz oszołomiony wonią perfum drugiej osoby. Aromat jest w stanie sprawić, że dany człowiek przykuje uwagę, perfumy zwiększają także naszą atrakcyjność. Jak najbardziej to możliwe, ponieważ aromaty wpływają na naszą wyobraźnię oraz są w stanie zmysły.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,