Archiwum: aromat

aromat

Modne fryzury i upięcia

Słabe włosy, zmęczona skóra na twarzy, to jeszcze nie armagedon – współczesne kosmetyki śpieszą na pomoc

Na niewłaściwy wygląd włosów wpływają rożne, mniej lub bardziej ostre zabiegi do pielęgnacji. Ponadto, podobnie jak skóra twarzy i rąk, są stale narażone na wpływ ujemnych warunków zewnętrznych. Gdy włosy robią się suche, kruche oraz podatne na wypadanie, dobrym wyjściem staje się ich skuteczna odnowa.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,

perfumy Calvin Klein

Perfumy ck one cieszą się wielkim uznaniem

Jakie perfumy uwielbiamy nabywać?

Przeważnie wybierając dla siebie oraz swoich ukochanych perfumy, koncentrujemy się odpowiednio na tych damskich oraz męskich, tak żeby posiadać pewność, że zaproponowany zapach nie tylko będzie pasował do danej osoby, lecz też będzie pasował do konkretnej płci. Lecz czy zetknęliśmy się już z perfumami, które z powodzeniem mogą okazać się być używane przez kobiety i przez mężczyzn?

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

buteleczka z perfumami

Pozwól się zauroczyć mocy perfum

Perfumy posiadają wspaniałą moc. Każdy człowiek na własnej skórze poczuł tę właściwość – perfumy są niczym garderoba, należy je dobrze dobrać do osobowości, okazji oraz pory dnia. Każda Pani powinna posiadać w swojej kolekcji około dwa rodzaje perfum – pierwszy zapach niezobowiązujący, pobudzający i dodający świeżości – dobry o poranku. Kolejny – trochę bardziej uwodzicielski oraz o dużo mocniejszym aromacie. Będzie odpowiedni na pewno wieczorem oraz nocną w sytuacji, gdy czeka nas specjalna okazja – to dobre uzupełnienie kreacji.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

Perfumy – magia zapachu

Każdy, kto codziennie używa perfum wie, że posiadają one oszałamiające właściwości. Pobudzają nas zapachem, inspirują i odpowiednio dobrane i użytkowane codziennie – są elementem charakterystycznym dla osoby, która ich używa. Akcentują charakter poprzez używanie dobrej linii zapachów. Każdy z nas był nie raz oszołomiony wonią perfum drugiej osoby. Aromat jest w stanie sprawić, że dany człowiek przykuje uwagę, perfumy zwiększają także naszą atrakcyjność. Jak najbardziej to możliwe, ponieważ aromaty wpływają na naszą wyobraźnię oraz są w stanie zmysły.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,

Perfumy – świetny pomysł na prezent na każdą okazję

Jeśli poszukujemy pomysłu na obdarowanie każdej bliskiej osoby – perfumy są idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim iż niezwykle pożytecznym. By zrobić to w sposób odpowiedni powinniśmy dostosować rodzaj perfum perfum do charakteru osoby, którą trzeba obdarować. W pierwszej kolejności ważna jest estetyka – warto znaleźć szykowny model dla starszych ludzi a czegoś bardziej ekstrawaganckiego dla osoby młodej. Dla osoby żywiołowej wybierzemy zapach o lekkiej nucie najlepiej kwiatowej albo owocowej.

Fashioniści w drogerii

, , , , ,