Archiwum: badania

badania

Polacy chorują

Dużo rodaków choruje. Przyczyny tych chorób są przeróżne, ale często odpowiada za nie niezdrowy styl życia. Nie dbamy o siebie każdego dnia i to skutkuje wieloma schorzeniami. Codzienny wyścig za pracą, pieniędzmi i luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować kilku zasad, aby się przed tym ustrzec.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,

okulista-Toruń-obrazek

Dużo pracujesz przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok

Ostatnimi laty, coraz więcej ludzi posiada pracę, która wymaga od nich ciągłego przebywania przed obliczem monitora. Mimo iż laptopy są obecnie niezwykle nowoczesne i nieinwazyjne, tak intensywne ogniskowanie wzroku na jasnym punkcie, nie może być obojętne dla naszych gałek ocznych. Dlatego tez, jeżeli sporo godzin spędzasz w ten sposób, powinieneś systematycznie badać wzrok. Jeżeli potrzebny jest ci rzetelny okulista Toruń posiada pełno placówek gdzie takiego znajdziesz.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

skóra - odzwierciedlenie

Zatroszcz się o własne ciało – w jaki sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu

Lato zbliża się wielkimi krokami. Pora więc zabrać się za siebie – ulepszyć formę, wyrzeźbić muskulaturę oraz pozbyć się zbędnych kilogramów przez jakie czujemy się ospali i ociężali. Przepisów na letnią regenerację jak i powrót do formy jest naprawdę dużo, zaczynając od treningów interwałowych, crossfit czy także specjalne programy wspomagające utratę wagi i spalanie tłuszczu. A co jeśli musimy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,