Archiwum: badania

badania

images

Polacy chorują

Co raz więcej rodaków choruje. Powody naszych dolegliwości są przeróżne, lecz często jest odpowiedzialny za nie niehigieniczny tryb życia. Nie dbamy o organizm na co dzień i to owocuje wieloma chorobami. Codzienny wyścig za karierą, fortuną a także wygodnym życiem może doprowadzić do tego, że tego życia będziemy mieć co raz mniej. A trzeba pilnować złotych reguł, by się przed tym ustrzec.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,

skóra - odzwierciedlenie

Zatroszcz się o własne ciało – w jaki sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu

Okres letnio-wakacyjny zbliża się w bardzo szybkim tempie. Pora więc zabrać się za swoją kondycję – ulepszyć formę, wyrzeźbić muskulaturę oraz pozbyć się zbędnych kilogramów przez jakie czujemy się powolni jak również ociężali. Sposobów na letnią odnowę jak i powrót do formy jest wiele, zaczynając od treningów wykonywanych na zasadzie interwałów, crossfit albo także odpowiednie programy odchudzające. A co jeżeli potrzebujemy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

okulista-Toruń-obrazek

Dużo pracujesz przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok

Ostatnimi czasy, coraz więcej ludzi wykonuje pracę, która potrzebuje od nich nieustannego przebywania przed obliczem monitora. Mimo iż laptopy są współcześnie niezwykle nowoczesne i nieinwazyjne, tak intensywne skupianie wzroku na oświetlonym obiekcie, nie może być bez znaczenia dla naszych oczu. Z tego powodu tez, jeśli sporo czasu spędzasz w ten sposób, musisz regularnie kontrolować wzrok. Jeśli potrzebny jest ci sprawdzony okulista Toruń posiada mnóstwo placówek gdzie takiego znajdziesz.

Uroda, zdrowie i moda

, ,