Archiwum: badania

badania

skóra - odzwierciedlenie

Zatroszcz się o własne ciało – w jaki sposób pozbyć się zbędnego tłuszczu

Lato zbliża się w bardzo szybkim tempie. Pora więc wziąć się za swoją kondycję – ulepszyć formę, wyrzeźbić ciało oraz pozbyć się nadprogramowych kilogramów przez które czujemy się ospali i ociężali. Przepisów na letnią regenerację i powrót do formy jest wiele, począwszy od treningów interwałowych, crossfit albo także odpowiednie programy wspomagające utratę wagi i spalanie tłuszczu. A co jeżeli musimy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

images

Polacy chorują

Dużo osób niedomaga. Powody naszych dolegliwości są różne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie niezdrowy styl życia. Nie dbamy o siebie każdego dnia i to owocuje licznymi dolegliwościami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi i luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że tego życia będziemy mieć dużo mniej. A należy przestrzegać kilku zasad, aby się przed tym ustrzec.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,

okulista-Toruń-obrazek

Dużo pracujesz przed komputerem? Zadbaj o swój wzrok

Ostatnimi czasy, coraz więcej ludzi wykonuje pracę, która potrzebuje od nich nieustannego przebywania przed obliczem monitora. Mimo iż laptopy są współcześnie niezwykle nowoczesne i nieinwazyjne, tak intensywne skupianie wzroku na oświetlonym obiekcie, nie może być bez znaczenia dla naszych oczu. Z tego powodu tez, jeśli sporo czasu spędzasz w ten sposób, musisz regularnie kontrolować wzrok. Jeśli potrzebny jest ci sprawdzony okulista Toruń posiada mnóstwo placówek gdzie takiego znajdziesz.

Uroda, zdrowie i moda

, ,