Bądź modna latem

Bądź modna latem!
Gdy zima jeszcze straszy nas śniegiem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o uzupełnieniu garderoby. Zbliżający się czas to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2014, a co za tym idzie wybrać się na zakupy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak wielka, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach?

Moda w roku 2014
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wiosna to delikatne materiały, a do tego wysyp barw. Czas wyrzucić szare i grube swetry i zrobić wolną powierzchnię na kwiatowe wzory. Jeśli jesteś zwolenniczką dzieci-kwiatów, to jest element, o którym nie powinnaś zapomnieć. Tego typu tkaniny odnajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do rozchwytywanych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za trendy, w szafie nie powinno zabraknąć białych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako część markowych garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik każdego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi być w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – właściwe dopełnienie dżinsów. W szczególności te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej oficjalne spotkanie.

Lato w szafie
Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Podstawową częścią letniej mody i tak pozostają sukienki letnie. Nie ważne czy z krótkim rękawami, krótkie, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporym uznaniem, w trakcie wakacyjnych miesięcy. I tutaj również dominują motywy roślinne. Takie desenie były również modne w zeszłym roku.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki zawsze i o każdym czasie. W tym roku hitem okażą się, obok kwiatowych printów, pastelowe barwy. Równie ogromnym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: japońskie kimona. Z modnych w tym sezonie gadżetów każda kobieta powinna kupić masywne kolczyki. Do tego zawsze modna torba w rozmiarze XXL, która odmieni wygląd większości z nas.

Moda z zeszłego roku nie zmieniła się całkowicie. Nadchodzący czas to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego intrygującym doświadczeniem będzie komponowanie ze sobą tego, co nowe z tym, co już sprawdzone.