Bądź piękna w nadchodzącym czasie i dopasuj płaszcz do swojego image’u

images
Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy uporać się z zbliżającą się wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej przybyciem pochowajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzeczki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na noszenie płaszczy mamy tak naprawdę jedynie kilka tygodni. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie całkowicie może stać się niemożliwe. Jednak nie traćmy nadziei, drogie panie i już szykujmy portfele, aby w najbliższym okresie glamour.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z nie tak odległych modowo czasów. Przeszukajmy, więc komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do dzisiejszych trendów. Na przekór porze roku, która jest zwykle różne odcienie zieleni dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy miłośniczek jaskrawych odcieni takie praktycznie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest klasyczny, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Rzeczy, których znakiem firmowym są rzucające się w oczy guziki i szeroki pas uwydatniający zgrabną figurę, znów zagoszczą wszem i wobec.

Materiały, z których uszyte będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które tej wiosny zrobią z Ciebie królową stylu.