Balsamy do ciała jako idealny sposób na zadbaną skórę

Babska sztama... Wielki Konkurs marki Venus
Skóra człowieka składa się w 20 proc. z wody, a częste kąpiele, pływanie w basenie i poddawanie jej działaniu promieni słonecznych, lub klimatyzacji prowadzi do straty wody i naruszenia bariery hydrolipidowej skóry, w ochronie której wspomagają właśnie balsamy, oraz mleczka do ciała o cechach nawilżających.

Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Balsam do ciała jest jednym z najbardziej popularnych towarów, które lubią stosować kobiety. Winien być obowiązkiem w powszedniej pielęgnacji.
balsamy do ciała

Babska sztama... Wielki Konkurs marki Venus
Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Porządnie zadbana skóra jest nawilżona, odżywiona, lśniąca i wspaniale pachnie. Jeżeli stosujemy balsamy do ciała o przyjemnym aromacie, wtedy czujemy się lepiej i wyglądamy odpowiedniej. Balsam powstrzymuje nawilżenie skóry. Po gorącej kąpieli, bądź prysznicu skóra może stać się przesuszona, jej normalna bariera lipidowa zaburzona, tak więc zwykły balsam będzie znakomitym rozwiązaniem na odzyskanie jej nawilżenia. Naturalne produkty posiadają zapach wywodzący się od olejków eterycznych, jakie dodają cerze ładny aromat bez syntetycznych pachnideł. Stosowanie balsamu wydłuża opaleniznę. Użycie balsamu do ciała, lub balsamu po kąpieli słonecznej wspomaga zatrzymać nawilżenie cery, co jest najlepszą procedurą na zachowanie opalenizny do późnej jesieni. Balsamy do ciała zmiękczają skórę, pomagają zwalczać suchość cery, która powoduje, że wygląda ona starzej. Po prostu czynią, że cera wygląda młodo.

Przed zastosowaniem kosmetyków nawilżających należy pamiętać o przeprowadzeniu peelingu, jaki zetrze martwy naskórek, dzięki czemu surowce odżywcze będą lepiej wnikać w głębsze warstwy skóry. Najlepiej nakładać go ruchem w kierunku serca, gdyż pobudzi obieg krwi.