Archiwum: balsamy

balsamy

images

Najpopularniejsze kosmetyki od wielu lat są stosowane głównie przez kobiety

Kosmetyki od wieków są stosowane w większości przez kobiety, a w mniejszej ilości także przez mężczyzn. Mogą przybierać rozmaite formy. Ich zastosowanie także jest różne; kosmetyki dzieli się na myjące (mydła, żele, płyny do kąpieli czy do demakijażu), do pielęgnacji skóry (kosmetyki do opalania), nawilżania (kremy), zmiany zapachu (dezodoranty, wody toaletowe) oraz poprawiania wyglądu (wszelkiego typu kosmetyki kolorowe).

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe

, , , , ,

krem

Wypróbuj olej jojoba oraz kosmetyki z filtrem – dbaj o swoją skórę

Olej jojoba jest własną strukturą zbliżony do sebum wydzielanego przez ludzką cerę. Zanadto mała wielkość sebum znamionuje cerę suchą, skłonną do wczesnego starzenia się. Dla takiej skóry olejek jojoba zastępuje jakby rzeczywiste sebum i zapobiega tym samym wysuszeniu cery. Skóra pozostaje odpowiednio nawilżona, jest delikatna i jędrna. Przy zbytnim wydzielaniu sebum skóra jest tłusta i skłonna do wyprysków. W takim przypadku olej jojoba działa hamująco na normalne wydzielanie łoju. Dzięki owej regulacji olej jojoba aktywuje regenerację komórek cery.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, ,

images

Kosmetyki naturalne|Czy stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego?

Na dzień dzisiejszy panuje moda na kosmetyki i środki zawierające naturalne składniki. Coraz więcej osób na przykład przywiązuje wagę do tego, jakiego rodzaju pierwiastki ma w sobie dany produkt żywnościowy. Od jakiegoś czasu również toczy się nagonka na producentów towarów, zawierających zbyt dużo sztucznych substancji w postaci polepszaczy smaku i tak dalej. Kwestia ta dotyczy również środków kosmetycznych.

Fashioniści w drogerii

, , , , ,

przyrządy do golenia

Mężczyzna perfekcyjny, czyli jakiego typu akcesoria do golenia należy mieć

Jednym z najważniejszych zabiegów o charakterze pielęgnacyjnym panów jest golenie. Każdy mężczyzna, który pragnie zachwycać swoim wyglądem musi robić to codziennie. Do usuwania zarostu mężczyźni mają na chwilę obecną wiele przeróżnych akcesoriów i kosmetyków. Ich użycie sprawia golenie może okazać naprawdę przyjemne. Na sklepowych półkach panowie znajdą dzisiaj niezwykle szeroki wybór kosmetyków, które ułatwiają golenie.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Krem do golenia

Stosuj wyłącznie najlepsze preparaty, by nie drażnić skóry i okazać się pewnym miłego efektu

Golenie bywa czynnością nierozerwalnie towarzyszącą mężczyznom w różnym wieku. Bez względu na to czy posiada się mocny zarost czy lekki, trzeba zadbać o gładką skórę, aby być zadbanym i wyglądać naprawdę gustownie. Do golenia stosuje się przeróżne akcesoria, a także środki kosmetyczne. Warto wybrać preparaty, które zagwarantują najlepsze możliwości pozbywania się zarostu, jak też okażą się przyjazne dla cery.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

broda

W jaki sposób wypielęgnować piękną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat można dostrzec interesujące zjawisko społeczne – mianowicie, kwestia dotyczy męskiej brody. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i dbanie o własny wygląd, to teraz możemy zaobserwować tendencję w kierunku zapuszczania zarostu.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , ,