Bangkok propozycje, Dubaj last minute

Bangkok
Jesienne zimne dni zachęcają do wyjazdów w ciepłe strefy chociażby na kilka dni. To znakomity sposób na doładowanie akumulatorów na zimowy czas. Taką ewentualność zapewniają propozycje Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z nadzwyczaj ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha wypada na czas od listopada do lutego. Wówczas nieczęsto pada deszcz, a temperatury są dość duże, to perfekcyjny okres do zwiedzania kraju.

polecana ofeta
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
W Bangkoku bez trudu można się zgubić, toteż warto nabyć mapę. Warto stołować się na ulicy, jedzenie jest tanie i smakowite. Do kościołów lepiej zabrać własne ubiory przykrywające nogi i ręce. Tramwaje wodne to najprzyjemniejszy sposób podróżowania po zakorkowanym i tłocznym Bangkoku. Niektóre tramwaje na dłuższych szlakach mają na pokładzie przewodnika opowiadającego o wymijanych punktach.

Jednakowo ciekawą ofertą jest Dubaj last minute – www. Słońce promieniuje w Dubaju cały rok, jest możliwość więc uczynić go finałem krótkiej wyprawy weekendowej, czy też też rodzinnych wakacji. Miasto jest też znakomitą alternatywą dla tradycyjnych, europejskich kierunków turystycznych. Najlepszym czasem na odwiedzanie owego miasta jest okres między wrześniem a majem, kiedy średnia temperatura oscyluje między 20 a 30 stopniami Celsjusza. W Dubaju bogactwo i różnorodność smaków może być nieraz aż przytłaczające. Warto udać się na przechadzkę pośród miejskich kramów w starszej części, ażeby móc posmakować miejscowej shoarmy.

Dubaj
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto sławne jest z najlepszej klasy usług i obszernego wachlarza zarówno pod względem cen jak i dostępnego pokarmu, dzięki czemu każdy podróżnik może odnaleźć coś, co pasuje jego słabościom i opcjom pieniężnym. Korzystając z oferty Dubaj last minute można doznać regionalnego handlu.

Poczuć tam można istotę dubajskiego bytu. Spiralne dróżki biegną wśród sklepików iskrzących złotem i przyprawami w obszernej gamie barw. Należy mieć na uwadze, że uznanym rytuałem jest targowanie się o każdy przedmiot, który chce się kupować. Przylegający do plaży wielki park jest idealnym miejscem na spędzenie dni z rodziną. Park ma porządnie rozwiniętą infrastrukturę w postaci kramów z zakąskami, placów zabaw i strzeżonego basenu.