Bezoperacyjny lifting okolic twarzy? Teraz to możliwe!

lifting
W tym momencie dużo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy. Pożądają oni wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Natomiast niemało osób również nie zdoła zdecydować się na tego rodzaju zabieg, gdyż okropnie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich doskonałe wyjście.

kosmetyczka
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki na policzkach za pomocą biowchłanialnych nici to nowomodne zabiegi liftingu bez używania skalpela. Nici liftingujące zostały okrzyknięte rewolucyjnym odkryciem, jaki mało inwazyjne technologie odmładzania kieruje na nową drogę – czytaj więcej . U każdego z nas z wiekiem zauważa się na skórze upływ czasu w postaci rozciągniętej skóry policzków. Ponadto wraz ze starzeniem się wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła sprawia, że brwi osuwają się w dół dając wynik w postaci spadających powiek.

Widać w takich miejscach nawet gromadzący się podkład do twarzy niedługo po nałożeniu make-up’u. Naprzeciw wychodzą nam właśnie nici liftingujące, za wsparciem jakich pełni się bezoperacyjny lifting (cenione urządzenie hifu). Posiadają one na swojej długości maleńkie haczyki. Dzięki nim mogą zaczepić się w skórze. Odpowiednie rozciągnięcie nici powoduje podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkości i dodatkowo wygładzić zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – link – sprawia, że pobudzone komórki skóry wytwarzają nowe włókna kolagenowe tudzież elastyczne. To

dowiedz się więcej
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

posiłkowo uelastycznia i napina cerę.

wielką zaletą, jaką posiada lifting bezoperacyjny twarzy jest to, że nie powstają blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on określony dla ludzi po 40 roku życia, ze skórą o dobrej kondycji. Zabieg z użyciem nici liftingujących jest metodą, jaką może realizować tylko przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, iż nici wbrew stymulacji do produkcji kolagenu nie stopują procesów starzenia się cery, o jaką trzeba dbać przez cały czas. Rezultaty zabiegu widoczne są już po wprowadzeniu nici pod cerę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić generuje się nowy kolagen, wskutek tego efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.