Kilka słów o damskiej bieliźnie

images
Panowie nierzadko mają kłopot ze zrozumieniem kobiet. Trudno się dziwić, wszakże płeć zmienia bardzo wiele – nasze czyny, preferencje i zdolności. Oczywiście prawidłowe są postulaty równości płciowej, lecz nie znaczy to, że ignoruje się występujące różnice.

Panowie czasem mają ambaras ze zrozumieniem niewiast. Trudno się dziwić, wszakże płeć zmienia bardzo dużo – nasze przyzwyczajenia, upodobania i zdolności. Naturalnie prawidłowe są prawa równości płciowej, jednakże nie znaczy to, że olewa się pewne różnice.

Umiemy stać długie godziny przed lustrem i wybierać odpowiedni fason lub wzór. Nie często jednak z takim samym zamiłowaniem zajmujemy się tym, co posiadamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas tak ogromnych namiętności. A przecież to tak samo ważny element całego stroju, co spodnie, czy bluzka.

Można rzec, że preferencje mężczyzn spowodowały, że kobiety mają wiele roboty z wyborem biustonoszy. Niektóre badaczki z feministycznym spojrzeniem na świat podkreślają, że jest to czynnik patriarchalnej dominacji na paniami. Czy jest tak faktycznie? Możliwe, ale trzeba dodać, iż niewiasty też posiadają silny wpływ na prezencję panów – panowie regularnie mają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

bielizna
Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część konfekcji zastępowano paskami z tkaniny, którym niewiasta przepasała się w biuście. Poprzez następne wieki ubrania https://fashioncolors.pl/150-tkanina-bawelniana-aksamit przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej ciało. Cierpiały na tej modzie też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach kobiety zrzuciły z siebie to narządzie tortur, powstały pierwsze.

Jeżeli nie potrafisz namierzyć w sklepach z odzieżą biustonoszy w sporych rozmiarach, możesz skorzystać z pomocy cyberprzestrzeni. W cyberprzestrzeni funkcjonuje mnóstwo sklepów WWW z biustonoszami. Wielkie rozmiary namierzysz, kiedy do Google wstawisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też w tym miejscu: Biustonosze Usztywniane od Ceneo). W tym sezonie trendy są oldskulowe stylizacje, które silnie czerpią z minionych lat. O ile pragniesz być trendy, spraw sobie biustonosz typu Push-Up (Biustonosze Push-up na Ceneo).