Archiwum: bluzki

bluzki

Kolekcja ubrań Winter Pastel

Wiosenna kolekcja H&M

Nadchodzi wiosna, a więc pora ściągnięcia z siebie kilku warstw ubrań, ocieplanych spodni i puchowych bluz. Jeżeli nie wiesz co na siebie wrzucić wiosną, ten artykuł stworzyliśmy specjalnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to pomyśleć nad tym, jakie ubranie jest równocześnie mocno kobiece i jest stworzone idealnie do zakładania w słoneczne dni.

Dla fashionistów

, , , , ,

images

O modzie męskiej

Panowie także stoją przed dylematem, co na siebie założyć. Może ich rozmyślania nie są tak męczące jak u kobiet, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym przede wszystkim rozmyślają mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ciuchy są najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, panom też zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek, które mogą ułatwić życie.

Dla fashionistów

, , , , , ,

stylizacja na randkę

Skomponuj swoja idealną kolekcję stylistyczną

Wygląd ma współcześnie faktycznie dosyć duże znaczenie. Tworzy się go nie tylko dzięki odpowiednio dobranej fryzurze bądź makijażowi oraz dbałości o szczupłą sylwetkę. Priorytetowe znaczenie ma także sposób ubierania się – indywidualny styl, który będzie kojarzony z daną osobą. Moda dyktuje dzisiaj trendy na całym świecie i sporo osób stara się dopasować do jej wymagań. Jak w takim razie kompletować zadowalającą garderobę? W jaki sposób kupować ubrania, by mieć pewność, że będą one tworzyły spójną całość?

Dla fashionistów

, , ,

http://www.ladym.com.pl/

Szeroka oferta ubrań dla pań

Dobry wygląd zewnętrzny na pewno jest niezwykle istotną sprawą dla praktycznie każdego człowieka, ale z drugiej strony ciężko jest nie zgodzić się co do tego, że to kobiety przykładają do takich rzeczy znacznie większą uwagę. Z tego też powodu nie ma chyba niczego dziwnego w tym, że to właśnie odzież damska odznacza się w chwili obecnej ogromnym wręcz zróżnicowaniem – przecież dobrze dobrane ubrania są po prostu konieczne dla kogoś, kto pragnie rzeczywiście atrakcyjnie się prezentować.

Dla fashionistów

, , , , ,

images

Bądź piękna w nadchodzącym czasie i dopasuj płaszcz do swojego image’u

Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy zmierzyć się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z jej przybyciem po-odstawiajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale cienkich płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych spacerów po parku.

Dla fashionistów

, , , ,

Moda

Jakie ubrania spakować żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Chociaż w sumie można pomyśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Sudetach, to w żadnym wypadku nie jest swoista rewia mody, to szczególnie panie nierzadko do własnej torby pakują prócz wszelkiego rodzaju sprzętu zimowego, również wiele gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić – dzisiaj trzeba się pokazać z możliwie jak najlepszej strony. Poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, czyli po narciarskich szaleństwach spora większość podróżnych szuka wrażeń.

Dla fashionistów

, , , ,

images

Adidas – niemiecka jakość

Adidas pojawił się w Republice Weimarskiej w latach 20. XX wieku, jako pomysł braci Dasslerów. Adidas jest jednym z największych dostawców butów na kuli ziemskiej. Mało kto jednak wie, że w roku 1948 z przedsiębiorstwa wyodrębniła się marka Puma– dziś najznamienitszy konkurent na rynku ubrań dla sportu. Stało się tak, bo bracia-menagerowie postanowili skończyć współpracę.

Dla fashionistów

, , ,

Kolekcja ubrań

Nowa znakomita kolekcja strojów od H&M.

Wybranie dobrego ubrania codziennego nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości może niemal przyprawić o długotrwały ból głowy. Koszule czy stroje galowe? Wybór ubrania za każdym razem zależy tu głównie od wspaniałego gustu oraz pragnień klienta sklepu H&M. Trafionym zamysłem może okazać się bowiem nabycie ubrań cenionych przez ogrom konsumentów, wzmacnia jego troskę o dobry wygląd.

Dla fashionistów

, , , ,