Archiwum: bluzki

bluzki

Kolekcja ubrań

Nowa znakomita kolekcja strojów od H&M.

Wybranie dobrego ubrania codziennego nie bywa zwyczajowo rzeczą banalną. W nowym tysiącleciu ilość możliwości może prawie przyprawić o długotrwały ból głowy. Bluzy czy dzwony? Wybór ubrania zawsze zależy tu głównie od dobrego gustu oraz potrzeb klienta sklepu H&M. Doskonałym posunięciem może okazać się bowiem zakupienie ubrań cenionych przez większość klientów, wzmacnia jego troskę o dobry wygląd.

Dla fashionistów

, , , ,

images

Adidas – niemiecka jakość

Adidas powstał w Republice Weimarskiej w latach dwudziestych zeszłego stulecia, jako pomysł braci Dasslerów. Adidas jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców ubrań na świecie. Mało kto jednak pamięta, że w roku 1948 z przedsiębiorstwa wypączkowała firma Puma– teraz najznamienitszy konkurent w dziedzinie ciuchów dla sportu. Zdarzyło się tak, ponieważ bracia-założyciele postanowili zakończyć kooperację.

Dla fashionistów

, , ,

Bądź piękna w nadchodzącym czasie i dopasuj płaszcz do swojego image’u

Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadchodząca wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej przybyciem po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego bluzeczki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych spacerów po parku.

Dla fashionistów

, , , ,

Wiosenna kolekcja H&M

Zbliża się wiosna, a zatem okres ściągnięcia z siebie kilku warstw ciuchów, grubych spodni i polarowych bluz. Jeśli nie masz pomysłu co na siebie założyć wiosną, ten artykuł powstał właśnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą musisz uczynić, to zastanowić się nad tym, jakie ubranie jest jednocześnie bardzo kobiece i jest stworzone idealnie do wrzucania na siebie w wiosenne dni.

Dla fashionistów

, , , , ,

Jakie ubrania spakować żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Chociaż w sumie można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Bieszczadach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to w szczególności kobiety nierzadko do swojej torby pakują prócz wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego, również wiele eleganckich ubrań. Tak naprawdę trudno się temu zjawisku specjalnie dziwić – dzisiaj trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. A poza tym, chociażby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, a więc po zimowych szaleństwach spora większość turystów poszukuje wrażeń.

Dla fashionistów

, , , ,

stylizacja na randkę

Skomponuj swoja idealną kolekcję stylistyczną

Wygląd ma obecnie w istocie bardzo duże znaczenie. Kreuje się go nie tylko dzięki stosownie dopasowanej fryzurze bądź makijażowi i dbałości o atrakcyjną sylwetkę. Ogromne znaczenie ma też sposób ubierania się – osobisty styl, jaki będzie kojarzony z daną osobą. Moda dyktuje współcześnie trendy na całym świecie i wiele osób stara się dopasować do jej wymagań. Jak w takim razie wykreować zadowalającą garderobę? W jaki sposób dobierać ubrania, by mieć pewność, że będą one tworzyły harmonijną całość?

Dla fashionistów

, , ,

http://www.ladym.com.pl/

Szeroka oferta ubrań dla pań

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny na pewno jest niesamowicie wręcz ważną kwestią dla prawie0 każdego człowieka, ale z drugiej strony trudno jest nie zgodzić się co do tego, że to kobiety przykładają do czegoś takiego szczególną uwagę. Z tego też powodu nie ma chyba niczego dziwnego w tym, że to właśnie odzież damska cechuje się obecnie niemałym zróżnicowaniem – przecież odpowiednio dobrane ubrania są najzwyczajniej niezbędne dla każdego, kto pragnie rzeczywiście atrakcyjnie się prezentować.

Dla fashionistów

, , , , ,

images

O modzie męskiej

Mężczyźni także zastanawiają się, co na siebie włożyć. Może ich rozmyślania nie są tak długotrwałe jak u kobiet, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie rozmyślają mężczyźni? Czy zimno czy ciepło, jakie ciuchy są najlepsze na daną porę roku, czy to rzeczywiście do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom także zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. Niżej publikujemy kilka wskazówek, które mogą ułatwić życie.

Dla fashionistów

, , , , , ,