Botoks powoduje, że fizjonomia naszej twarzy staje się delikatna i wyglądamy nieco młodziej

suplementy i witaminy w aptece
Botoks działa jednak jedynie na zmarszczki mimiczne. Jeżeli mamy zamiar pozbyć się tych, które zaistniały w sposób naturalny, powinniśmy poszukać niestety innej metody.

Lekarz dostarcza maleńką ilość preparatu, która na chwilę blokuje transmisje nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie pewnych mięśni buzi. Skutkiem tego jest okresowa likwidacja fałdów mimicznych jak również hamowanie pogłębianiu się zmarszczek. Podejmując decyzję o wyeliminowywaniu zmarszczek mimicznych stosując botoks ceny nie okazują się być zbyt wysokie. Jeszcze przed zabiegiem lekarz po przeprowadzeniu analizy ułoży plan zabiegu dobrany dokładnie do potrzeb twarzy. Następnie we wskazane wcześniej miejsca śródskórnie podaje botoks przy pomocy cienkiej igły. Procedura zabiegowa jest szybka i nieskomplikowana. Zabieg trwa do pół godziny. Jeżeli decydujemy się na botox warszawa cennik zabiegu waha się granicach kilkuset złotych. Nie zostawia on faktycznie żadnych skutków ubocznych i nie boli. W miejscu podania preparatu czuć tylko lekkie ukłucia. Niemniej jednak osobom czułym na ból przed nakłuciami proponuje się zastosowanie kremu znieczulającego w obszarach podania.
suplementy i witaminy w aptece
Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com

Efekty uzależnione są od samej twarzy oraz miejsc gdzie dokonywany był zabieg. Na ogół już po kilku dobach widać zmianę. Na całym świecie kliniki i gabinety odnowy wykorzystują botoks do operacji medycyny estetycznej. Więcej na

Od wielu lat wykorzystywany jest w innych dziedzinach medycyny. W Polsce wśród wielu miejskich, w których kliniki proponują botox warszawa nie okazuje się być wyjątkiem.