Botox, a dermatologia estetyczna – czyli, jak uatrakcyjnić własną skórkę

kolano
Co to jest Botox? Na jaką rzecz się go używa oraz czym różni się od dermatologii estetycznej? Nie wiesz tych konkretnych rzeczy? To odczytaj nasz artykuł, a z pewnością nie będziesz utyskiwać!

Botox Wrocław, to nic innego jak terapia, w którym używamy tak nazywanej „toksyny botulinowej” na co dzień przezywanej właśnie Botoxem. Jego robotą jest rozluźnić mięśnie mimiczne twarzy i dzięki temu przygładzić zmarszczki. Stosuje się go głównie we wskazaniach: tak nazywanej „lwiej zmarszczki”, zmarszczki na poprzek znajdującej się na czole, oraz tak zwanej „kurzej łapce”, czy w innego typu wskazaniach, takich jak: podnoszenie kącików ust, unoszenie czubka nosa, redukcja uśmiechu dziąsłowego oraz tak w dalszym ciągu. Bywa także stosowany w lecznictwie, ze wskazaniem: w ten sposób przezywanego bruksizm, nadpotliwość, albo migreny.
kolano
Autor: ptxdview
Źródło: http://www.flickr.com
sklepy
Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com
Z następnej stronki dermatologia – dermatologia estetyczna wrocław – estetyczna Wrocław ma w posiadaniu większy zakres usług, tego typu jak dla przykładu: uleczanie trądziku, przebarwień skóry, peelingi lekarskie, mikrodermabrazja, mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, korekta zmarszczek, uleczanie żylaków, czy również uleczaniu cellulitu i blizn. Dermatologia estetyczna (mylona zazwyczaj z Medycyną Estetyczną), to dziedzina, które pozwala naszym osobom zachować nasze naturalne piękno, bez używania chirurgii plastycznej, czyli „inwazji” do naszego własnego wnętrza, aby te ciało przemienić.

Chirurgia najczęściej oznacza zmianę na całe życie, podczas gdy medycyna estetyczna uwydatnia nasze prawdziwe piękno, bez stosowania skalpela. Jeżeli wolisz wyglądać naturalnie, to udaj się do kliniki dermatologii estetycznej we Wrocławiu już teraz!