Archiwum: brzytwy

brzytwy

zestaw do golenia

Sposoby golenia zarostu oraz sprawdzone produkty przeciw podrażnieniom cery po goleniu

Mali chłopcy jako dzieci nierzadko podpatrują jak ojcowie golą swoją brodę jak również marzą o dniu, kiedy również będą dorośli. Gdy już nadejdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata można poszukiwać idealnego sposobu na szybkie usuwanie zarostu.Dawniej mężczyźni golili się wyłącznie za pomocą brzytwy. Powstawały profesjonalne zakłady golibrodów, którzy zajmowali się tym niczym obecni fryzjerzy.

Fashioniści w drogerii

, ,

maszynka do golenia

Promowane kremy, olejki i urządzenia i kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Golenie to czynność, jaka wymaga niemało wprawy i ostrożności. W trakcie golenia korzystamy również z koniecznych akcesoriów, które sprawiają, że golenie jest łatwiejsze i szybsze. Między innymi używamy rozlicznych kremów albo olejków do golenia. Ich zadaniem jest nie jedynie ułatwienie golenia, ale także pielęgnowanie skóry oraz zapobieganie podrażnieniom. Podrażnienia po goleniu mogą występować niezmiernie często, w związku z tym warto stosować wyborne kosmetyki do golenia, które je złagodzą.

Fashioniści w drogerii

, ,

akcesoria do golenia

Czym się charakteryzują stare sposoby, w jakich miejscach można kupić konieczne akcesoria

Przed laty, gdy na świecie nie było elektryczności ani maszynek jednorazowych jedynym sposobem na eliminację niechcianego zarostu była brzytwa. I nikt nie miał przy tym żadnego problemu, wszyscy panowie dzielnie znosili niezwykle ostrze narzędzie na swojej twarzy. Pojawienie się najróżniejszych maszynek sprawiło, że brzytwy znacznie straciły na znaczeniu, jednak mimo wszystko w dalszym ciągu pozostały świetnym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia.

Fashioniści w drogerii

, ,

facet z brodą

Zamierzasz zapuścić brodę? Musisz zakupić świetnej klasy kosmetyki do pielęgnacji i właściwe akcesoria

Bardzo wielu mężczyzn docenia walory zarostu i decyduje się zapuszczać brodę. Przez wiele lat była ona uznawana za atrybut męskości, zatem niejednokrotnie mężczyźni decydują się na znaczniejszy zarost, żeby podkreślać swoją męską urodę. Warto wspomnieć o tym, że broda pięknie wygląda jedynie, jeżeli jest dobrze przycięta i wypielęgnowana, a przy tym przydadzą się dobrej klasy kosmetyki.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

maszynki do golenia

Rosnąca popularność tradycyjnych sposobów i metod golenia, typu żyletki i brzytwy

Jakiś czas temu, gdy marketingowcy jeszcze nie wmawiali panom tego, że jest konieczne używanie maszynek z wieloma ostrzami, stosowane były ostre brzytwy. Za ich pomocą można było w skuteczny sposób wyeliminować zarost, jednak wymagały odpowiedniej uwagi przy goleniu. Wymyślenie maszynek sprawiło, że mężczyźni zaczęli się odwracać prawie zupełnie od brzytew, zauroczeni wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak pewna ich część w pewnej chwili zaczęła tęsknić za poczuciem ogromnie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła zostawić w spokoju różnego rodzaju maszynki.

Fashioniści w drogerii

, ,

zestaw do golenia

Wybierane najczęściej przez panów techniki na golenie, jak znaleźć dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Mężczyźni od dawna walczą z włosami na brodzie, natura z jakiejś przyczyny podarowała im tam owłosienie, a ci z ogromną determinacją robią wszystko, żeby się ich pozbyć. Przez setki lat wzór eleganckiego pana się zmieniał wielokrotnie, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie posiadać, co najwyżej tolerowany jest nieduży, parodniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków uczyniono światowy przemysł wyceniany na dziesiątki miliardów euro, bo przecież golenie na co dzień wymaga posiadania tych wszystkich akcesoriów.

Fashioniści w drogerii

, ,