Archiwum: brzytwy

brzytwy

maszynka do golenia

Promowane kremy, olejki i urządzenia i kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Golenie to czynność, jaka wymaga niemało wprawy oraz ostrożności. W trakcie golenia korzystamy też z koniecznych akcesoriów, które sprawiają, że golenie jest łatwiejsze i szybsze. Między innymi używamy przeróżnych kremów czy olejków do golenia. Ich zadaniem jest nie tylko ułatwienie golenia, lecz też pielęgnowanie skóry oraz zapobieganie podrażnieniom. Podrażnienia po goleniu zdołają występować niezwykle często, wobec tego warto zastosować należyte kosmetyki do golenia, jakie je złagodzą.

Fashioniści w drogerii

, ,

zestaw do golenia

Wybierane najczęściej przez panów techniki na golenie, jak znaleźć dobry zestaw do golenia przy pomocy brzytwy

Panowie od wieków walczą z włosami na brodzie, natura z jakiegoś powodu podarowała im tam włosy, a ci z uporem lepszej sprawy będą robić wszystko, aby się ich pozbyć. Przez setki lat wzór prawdziwego pana wielokrotnie się zmieniał, obecnie raczej wymagane jest, żeby brody nie mieć, co najwyżej jest tolerowany nieduży, parodniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, maszynek i kosmetyków zrobiono międzynarodowy przemysł wyceniany na dziesiątki miliardów euro, bo przecież golenie na co dzień wymaga posiadania tych wszystkich akcesoriów.

Fashioniści w drogerii

, ,

zestaw do golenia

Sposoby golenia zarostu oraz sprawdzone produkty przeciw podrażnieniom cery po goleniu

Młodzi chłopcy jako dzieci nierzadko przypatrują się jak ojcowie golą zarost tudzież marzą o dniu, kiedy też będą dorosłymi mężczyznami. Kiedy już przyjdzie dorosłość golenie zarostu może przysporzyć wiele problemów. Przez lata można poszukiwać doskonałego sposobu na bezbolesne usuwanie zarostu.Dawniej mężczyźni golili się wyłącznie brzytwami. Powstawały profesjonalne zakłady golibrodów, którzy pełnili swoje funkcje niczym dzisiejsi fryzjerzy.

Fashioniści w drogerii

, ,

akcesoria do golenia

Czym się charakteryzują stare sposoby, w jakich miejscach można kupić konieczne akcesoria

Przed wielu laty, kiedy na świecie nie było prądu ani jednorazowych maszynek jedyną opcją na eliminację niechcianego zarostu była brzytwa. I nie było przy tym żadnego problemu, wszyscy panowie dzielnie znosili bardzo ostrze narzędzie na swojej twarzy. Pojawienie się najróżniejszych maszynek spowodowało, że brzytwy bardzo straciły na znaczeniu, jednak mimo wszystko w dalszym ciągu zostały doskonałym sposobem na to, żeby się pozbyć niepotrzebnego owłosienia.

Fashioniści w drogerii

, ,

maszynki do golenia

Rosnąca popularność tradycyjnych sposobów i metod golenia, typu żyletki i brzytwy

Jakiś czas temu, kiedy specjaliści od marketingu jeszcze nie wmawiali panom tego, że jest konieczne używanie maszynek z wieloma ostrzami, w użyciu były ostre brzytwy. Za ich pomocą można było w skuteczny sposób pozbyć się zarostu, lecz wymagały odpowiedniej uwagi przy goleniu. Wymyślenie maszynek sprawiło, że mężczyźni zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zauroczeni nowymi, wygodnymi narzędziami. Lecz jakaś ich część w pewnej chwili zatęskniła za uczuciem niesamowicie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła zostawić w spokoju różnego rodzaju maszynki.

Fashioniści w drogerii

, ,

facet z brodą

Zamierzasz zapuścić brodę? Musisz zakupić świetnej klasy kosmetyki do pielęgnacji i właściwe akcesoria

Bardzo wielu panów docenia zalety zarostu i decyduje się zapuszczać brodę. Przez dłuższy czas była ona uważana za atrybut męskości, zatem niejednokrotnie mężczyźni decydują się na znaczniejszy zarost, żeby podkreślać swoją męską urodę. Trzeba wspomnieć o tym, że broda ładnie prezentuje się tylko, kiedy jest dobrze przycięta oraz wypielęgnowana, a do tego przydatne będą dobrej jakości kosmetyki.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,