Ciekawe propozycje od Zara

Biała koszula zawsze w modzie
Każda niewiasta pamięta, jak istotne są nawet małe elementy w kreacji. Żeby prezentować się gustownie, trzeba dobrać buty do spodni, spodnie do koszuli, koszulę do marynarki. Na koniec należy jeszcze dopasować właściwą torebkę, która będzie idealnie komponować się z resztą ubioru. Popatrzmy, jakie produkty są dostępne w wiosennej kolekcji torebki Zara.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Niewiasty, które lubią niebanalne wzornictwo, bez wątpienia zakochają się w praktycznej torebce, wytworzonej z estetycznej skóry i pomyślanej w monochromatyczne cętki. Analogicznie prezentuje się mały kuferek, perfekcyjnie odpowiedni na oficjalne przyjęcia. Niewiastom, które wolą jednolite kroje, polecamy torby Zara zrobione w ożywczej gamie barw – różowej, niebieskiej i silnie pomarańczowej. Będą wspaniale konweniować z sukienkami zaprojektowanymi w jednolitej, wyraźnej kolorystyce.

Wielbicielkom drapieżnych designów proponujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi ozdobnikami, takimi np. ćwieki. Taki agresywny dodatek kapitalnie prezentuje się na tle jednolitego, konserwatywnego materiału, z jakiego zaprojektowane są tego rodzaju torebki Zara.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Zwolenniczki sportowych emocji bez wątpienia zaintrygują się się dwoma niebanalnymi projektami torebek, które przywodzą na myśl kulę do grania w kręgle – stąd też wzięła się nazwa tego modelu torebki, bowling. Kobiety ceniące sobie głównie użyteczność toreb, dla których cenna jest spora pojemność, polubią torebki Zara modelu shopper. W sklepie jest sporo różnych desingów tego typu torebek.

Dla niewiast, które wolą etniczne wzory, renomowany iberyjski producent odzieży przygotował zamszową torebkę ze skórzanymi frędzlami. Następną fajną opcją są torebki Zara , które też mają frędzle, lecz w tym produkcie są one umieszczone na pasku, co daje wyjątkowy efekt. Jeśli te omówienia ci nie wystarczają i chcesz zobaczyć torebki Zara na własne oczy, proponujemy byś zwiedziła oficjalną witrynę sieciową tej renomowanej marki, na której znajdują się wszystkie sprzedawane torebki.

Źródło: domodi