Interesujące sposoby na poprawienie swojego zdrowia i urody. Które metody zyskują coraz większą rzeszę fanów?

krem ze śluzu ślimaka
Ludzie mogą zrobić sporo i zapłacą dużo za to, by prezentować się pięknie i być zdrowym. Wciąż częściej słyszymy o metodach, które dla części osób są nie do pojęcia i wydają się dość dziwne, natomiast zyskują coraz większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno dużo osób słyszało o starej metodzie leczenia, jaka wykorzystywała pijawki pijące niejako zainfekowaną krem człowieka. Stosowano takie zabiegi bardzo często i na różne dolegliwości. Dzisiaj coraz częściej możemy spotkać ludzi, jacy stosują tego typu praktyki. Wiele osób decyduje się na takie zabiegi z użyciem pijawek. Są one polecane na różne schorzenia, między innymi pomagają przy chorobach związanych właśnie z układem krwionośnym. Kolejnym przykładem na zbawienny wpływ zwierząt jest używanie różnego rodzaju, które produkowane są przez zwierzęta. Tym przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, jaki jest dobry na różnego rodzaju blizny, przebarwienia czy trądzik. (Więcej informacji znajdziesz tutaj). Daje bardzo dobre rezultaty już po kilku użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, takich jak kwas glikolowy, alantoinę, kolagen czy witaminy A, E, C. Doskonale odbudowuje skórę oraz odżywia ją dogłębnie. Ma on coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników.

Już od jakiegoś czasu modne stały się zabiegi w salonach piękności, w jakich używa się niewielkich rybek w akwariach, które czyszczą stopy albo dłonie z suchego naskórka. Sprawnie oraz dokładnie potrafią się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami przy paznokciach. Identycznie jak ze zrogowaciałym naskórkiem. Polecany krem ze śluzu ślimaka Robią to o wiele lepiej niż kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy tym żywej tkanki. Dlatego rezultaty są wspaniałe. Przy tym sam zabieg jest niesamowicie przyjemny jak i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem stóp do zbiornika z wodą pełnego rybek obskubujących nasze stopy. Brzmi dość drastycznie, jednak tak naprawdę rybki są tak niewielkich rozmiarów, iż nie wyrządzą nam jakiejś krzywdy, co najwyżej mogą troszkę połaskotać w stopy.

Przykładów jest jeszcze z pewnością sporo i co roku jest ich coraz więcej. Metody takie są na pewno dobre, jeśli tylko zwierzętom nie dzieje się krzywda. Nie możemy przecież poprawiać swojego zdrowia albo urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę, na to jak traktowane są takie stworzenia i czytać dużo o konkretnej metodzie, zanim się na nią odważymy.