Co będzie modne pod koniec roku?

kurtki i płaszcze
Mimo, że rok dwa tysiące trzynaście dopiero się zaczął, a aura zimowa trwa w najlepsze projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na wybiegach mody, a także na polskich ulicach i salonach.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok dwa tysiące trzynaście dopiero się rozpoczął, a zima trwa w najlepsze projektanci już teraz rywalizują o najlepsze trendy w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na wybiegach mody, a także na ulicach polskich miast. W trendach zauważyć można inspiracje do mody lat trzydziestych oraz 20-tych – dopasowane żakiety, ołówkowe sukienki, kraciaste marynarki a także kapelusze, przeniosą nas w filmowe, starodawne klimaty, a a to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skóra na pierwszym miejscu

W tym sezonie popularna stanie się skóra, która w ostatnich latach była nieco zapomniana. O odzieży ze skóry z pewnością możemy powiedzieć jak o czymś luksusowym i nietuzinkowym. Warto podkreślić, że, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska marka wytwarzająca odzież i dodatki skórzane Wittchen. Każdy sklep Wittchen posiada bardzo bogaty asortyment wybór – zaczynając od kurtek i płaszczy po asortyment taki jak paski, portfele i aktówki.

Wittchen – początki firmy

Marka Wittchen została założona w latach dziewięćdziesiątych przez Jędrzeja Wittchena, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tamtej pory firma wyprodukowała bardzo wiele kolekcji a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu. Odzież i galanterię Wittchen kupimy już nie tylko w salonach firmowych, ale również przez internet. Materiały z których wykonana jest odzież (zobacz duże koszule męskie) i galanteria są wysokiej jakości ich produkcja jest na najwyższym poziomie.

Nawiązania do najnowszych trendów 2013 dostrzec można w najnowszej kolekcji tej firmy. Kurtki wittchen bardzo dobrze zabezpieczą nas przed chłodem a także jesiennym deszczem i co najbardziej istotne – wytrzymają w idealnym stanie wiele kolejnych sezonów. Kolekcja zdominowana jest przez połączenie szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w projektowaniu dodatków.