Co ciekawego w modzie męskiej? Sprawdź, co Twój mąż musi mieć na zbliżającą się jesień!

mężczyzna zakupy
Nie od wczoraj wiadomo, że mężczyźni zazwyczaj nie przywiązują większej wagi do tego, co dokładnie mają na sobie. Jeśli Twój facet jest elegancko ubrany, najprawdopodobniej jest to akurat Twoja zasługa – zwykle to przecież dziewczyny kupują swoim facetom ubrania. Jeżeli Ty także należysz do tej grupy kobiet, oczywiście zainteresuje Cię nasz tekst. Przyjrzymy się dzisiaj najnowszym trendom w modzie męskiej. Co powinien mieć Twój facet w swojej szafie na zbliżającą się jesień i zimę?

mężczyzna zakupy
Autor: Trevor Cummings
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście sporo zależy od tego, jak na co dzień chodzi ubrany Twój kosmetyków (polecamy źródło artykułu). Oczywiste , że nie kupisz dwudziestolatkowi na przykład eleganckiej marynarki po to, aby chodził w niej na zajęcia jeśli on woli styl dużo bardziej swobodny. Jednocześnie bluzy – więcej w tym serwisie – męskie niekoniecznie sprawdzą się w wypadku kiedy Twój mąż jest przykładowo prezesem korporacji i każdego dnia musi chodzić w garniturze – Zawsze jednakże każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie bluzy męskie – nawet jeżeli nie sprawdzą się jako ubranie do pracy, oczywiście przydadzą się podczas wypadów wakacyjnych lub zwyczajnie wieczorem na kanapie. Właściwie każdy człowiek musi mieć jakieś ubrania, w których będzie się czuł wyjątkowo wygodnie – a w takich wypadkach bez wątpliwości doskonale sprawdzają się akurat ciepłe i przytulne bluzy.

Dodatkowo oczywiście powinnaś pomyśleć także o kurtce dla swego mężczyzny – jeśli jest typowym mężczyzną, prawdopodobnie ma w szafie jakąś kurtkę sprzed kilku sezonów i ciągle w niej chodzi. Jeśli chcesz go namówić do zmiany wyglądu, z pewnością powinnaś kupić kurtkę pasującą do reszty jego ubioru – kurtki męskie podlegają bowiem takim samym zasadom jak bluzy i garnitury, o których wspominaliśmy wcześniej – kliknij w Jeśli Twój mężczyzna nie jest wielbicielem mody i ciekawych połączeń stylistycznych, na pewno powinnaś zrezygnować z agresywnych kolorów. Nawet jeżeli uważasz, iż czerwony jest najpiękniejszym kolorem na świecie i z pewnością sobie kupiłabyś właśnie czerwony płaszcz, niekoniecznie dobrze sprawdzi się to w wypadku Twojego faceta. Kurtki męskie bez wątpienia najlepiej wyglądają w klasycznych kolorach takich jak brąz czy czerń.

Kupowanie ciuchów dla swojego faceta bynajmniej nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeśli chcesz, żeby był wyjątkowo zadowolony, powinnaś po prostu wybrać się na zakupy właśnie z nim.