Co odróżnia zapach Marc Jacobs Daisy?

perfumy
Marc Jacobs to słynny oraz cieszący się dużym uznaniem projektant. Od 2001 roku tworzone są perfumy, sygnowane jego nazwiskiem. Najchętniej kupowana jest seria owocowo-kwiatowa, która doskonale sprawdzi się w okresie wiosennych i letnich dni.

drogeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy Marca Jacobsa odznaczają się paroma właściwościami, z których najbardziej rozpoznawalne są: uroczy wygląd opakowań oraz znana linia Marc Jacobs Daisy, dedykowana młodym, pełnym witalności i radości życia dziewczynom. Całą serię tworzy kilka wariantów zapachowych, których wspólnym mianownikiem jest połączenie słodkich nut kwiatowych z orzeźwiającym aromatem owoców. Wszystkie perfumy z tej grupy odznaczają się subtelnością oraz świeżością, a jednocześnie nasyconym wyrazem i silnym charakterem. Panie, stosujące te perfumy są zdania, iż zapachy z serii kojarzą im się ze szczęściem, swobodą i młodzieńczą energią.

Marc Jacobs Daisy w wersji podstawowej to śliczny flakonik z zatyczką, udekorowaną kwiatami. Niebanalne flakony perfum tej marki powodują, że nadają się świetnie na podarunek – można je podarować nawet bez dodatkowego opakowania! Bazowe nuty w wersji Daisy EDT to dzika truskawka, fiołek, wanilia oraz gardenia. Oprócz bazowego zapachu, emitowanego w 2007 roku, powstały również: Daisy Sunshine, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Ostatni z zapachów to prawdziwy hit, również jego flakonik oceniany jest jako najpiękniejszy z całej serii. Sam projektant zaznacza, że zapachy skierowane są do kobiet seksownych i eleganckich. Znawcy perfum z kolei oceniają jego zapachy jako bezpieczne – takie, które dodają wyrazu, ale nie zwracają na siebie ogromnej uwagi, pasujące każdej kobiecie, dodające młodzieńczości.

półki w drogerii
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy zgodnie twierdzą, że te perfumy są odpowiednie w szczególności na wiosnę i lato, kiedy nie powinno się stosować ciężkich zapachów. Używanie perfum z linii Daisy daje uczucie świeżości i dodaje wigoru, co jest bardzo istotne w gorące dni. Za jeden z największych minusów tych perfum uważa się ich ulotność, jednorazowe użycie wystarczy na jakieś 2-3 godziny. Flakony perfum Marca Jacobsa są dostępne w dwóch rozmiarach: 50 i 100 ml. Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent dla nastolatki, te perfumy będą dobrym wyjściem.