Archiwum: czas

czas

strój

Dużo przeróżnych przyczyn schorzeń paznokci

Paznokcie mogą dużo zakomunikować o stanie zdrowia właściciela. Zdrowe paznokcie są równe, błyszczące i przeźroczyste, o różowym zabarwieniu. Wspierają wierzchołki palców rąk, również nóg, chronią je przed uszkodzeniem, także oplatają końcówki palców powodując, że opuszki stają się bardziej drażliwe na dotyk.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

szampony

Specjalistyczne produkty kosmetyczne – gdzie ich szukać?

O skutecznych kosmetykach na ogół dowiadujemy się z polecenia kogoś znajomego albo z sieci. Funkcjonuje aktualnie wiele blogów, które piszą na temat produktów kosmetycznych. Korzystanie z recenzji oraz porad bliskich jest jak najbardziej rozsądnym działaniem, ponieważ pozwoli nam oszczędzić sobie nietrafionych wyborów i zakupu produktów kosmetycznych, które nie spełnią naszych oczekiwań.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Łowienie ryb

Aktywności poza domem to recepta na wartościowe spędzanie wolnych chwil

W czasie zimy nagminnie zapominamy o trosce o własne zdrowie. Lwią część czasu spędzamy w zamkniętych salach- w domu czy w pracy. A przecież jest tyle możliwości, by aktywnie spędzić chociaż trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerową, szczególnie ze względu na niezbyt zachęcającą temperaturę, ale wybór jest dalece większy.

Modowe stylizacje

, , , , ,

ubrania

W jaki sposób powinniśmy ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną

W dzisiejszych czasach kiedy staramy się o zatrudnienie, musimy spełnić wiele wymogów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby mieć realne szanse na zatrudnienie. Procesy rekrutacyjne stają się coraz bardziej złożone, nie chodzi już tylko o CV czy krótką wymianę zdań. Kandydaci są przeważnie oceniani przez kilka niezależnych osób, które organizują różnego typu testy i na koniec decydują o przyjęciu lub odrzuceniu danej osoby. Liczy się nie tylko wiedza i doświadczenie, lecz także ubiór i ogólna prezentacja samego siebie.

Dla fashionistów

, , ,

flebolog

Jeśli masz problemy z nogami, powinnaś zadziałać jak najszybciej!

W współczesnych czasach coraz więcej osób boryka się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Wydaje się, iż chociaż współczesna medycyna może znacznie więcej, niewątpliwie coraz częściej zapadamy na różnego rodzaju schorzenia. Części z nich niewątpliwie nie można lekceważyć. Jeśli zatem masz przykładowo problemy z nogami, powinnaś działać jak najszybciej!

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

portret - skóra

Krótki opis najbardziej popularnych kosmetycznych zabiegów wybieranych obecnie przez kobiety.

Niewiele jest pań, które by nie chciały ładnie wyglądać, dlatego też kosmetyczne gabinety bez przerwy cieszą się ogromną popularnością. Naprawdę sporo dała w tym względzie też współczesna technika. Do pracy wykorzystano lasery, ultradźwięki i szereg różnych związków chemicznych, przy pomocy których wiele zabiegów nie tylko jest znacznie bezpieczniejszych, lecz również dających lepsze efekty. Bardzo duży postęp nastąpił na przykład przy walce z cellulitem. Z problemami tego typu panie borykały się od lat i nadal borykają, a usuwanie cellulitu Warszawa to jeden z częściej wybieranych zabiegów w kosmetycznych gabinetach.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Wnętrze centrum handlowego

Duży asortyment sklepów i atrakcyjne wyprzedaże to zasadnicze atuty centrum handlowego

Jadąc na tygodniowe zakupy, kiedy niezbędną wydaje się wymiana garderoby lub skończyły się tygodniowe zapasy żywności, poleca się wybrać galerie w Krakowie. Dlaczego klienci już jakiś czas temu pokochali skupione w jednym miejscu zakupy oraz stale stawiają na oszczędność czasu? Przede wszystkim ze względu na wygodę oraz – przy okazji oszczędności czasu – zaoszczędzenie grosza. Liczne obniżki na różnego rodzaju produkty przyczyniają się do stałego wzrostu popularności, jaką cieszy się centrum handlowe Kraków.

Dla fashionistów

, , , , ,

wędkowanie nad morzem

Interesujące opcje na wakacje. Wyjazd na ryby?

Ogólnie pojęta branża turystyczna stoi aktualnie na niemałym poziomie rozwoju właściwie we wszystkich regionach Europy, co rzecz jasna jest rewelacyjną wiadomością dla nas wszystkich – przecież dzięki temu właściwie każdy, kto tylko nieco się postara bez wątpienia będzie w stanie znaleźć dla siebie faktycznie dobre miejsce na spędzenie swoich wakacji. Jak najbardziej warto w takim razie zainteresować się nieco bliżej wszystkimi związanymi z tym możliwościami, ponieważ jeżeli przeznaczamy już nieco pieniędzy na organizację takiego urlopu to dobrze byłoby upewnić się co do tego, że będzie to dla nas faktycznie zadowalający wyjazd.

Modowe stylizacje

, , , , , ,

images

Polacy chorują

Co raz więcej rodaków choruje. Przyczyny tych dolegliwości są przeróżne, lecz zwykle odpowiada za nie niehigieniczny tryb życia. Nie troszczymy się o organizm każdego dnia i to owocuje licznymi schorzeniami. Ciągły wyścig za karierą, fortuną i wygodnym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A wystarczy przestrzegać paru zasad, by się przed tym przestrzec.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,

pielęgnacja włosów

Szampony dla dzieci powinny być łagodne

Włosy mają szansę być naszym atutem, pod warunkiem, że będziemy o nie wciąż dbali, tak żeby okazały się być czyste, błyszczące i mocne. Dlatego właśnie powinniśmy do ich pielęgnacji korzystać z odpowiednich szamponów, które będą w stanie zaspokajać wszystkie ich wymagania oraz będą właściwie do nich dobrane. Jedynie wówczas mamy szansę mieć pewność, że właściwie wypełnią one swoją rolę.

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Thierry Mugler, perfum

Moda dla kobiet – omówienie trendów na letnią porę roku. W jakie rzeczy dobrze jest zainwestować?

Obecnie sporo trendów czy impulsów przewija się przez całkowity rok zmieniając zaledwie swoją formę z kurtek zimowych na przewiewne topy. Czy to konkretne wzorki czy też atrakcyjne kroje -projektanci są na tyle pomyślni, że przekształcają szkice z ubrań zimowych na letnie i na odwrót.
Thierry Mugler, perfum
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Dla fashionistów

, , ,

images

Czy opłaca się poddawać się zabiegom nowoczesnej medycyny estetycznej?

W obecnych czasach niezwykle ważną rolę odgrywa wizerunek. Jesteśmy ciągle oceniani przez różnych ludzi, dlatego warto jest zadbać o własny wygląd żeby prezentować się z jak najlepszej strony. Od wielu już lat obserwujemy rosnące zainteresowanie sportowym trybem życia, zajęciami na siłowniach a także joggingiem.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, ,