Czy nie moment, aby zatroszczyć się nieco znaczniej o swoją osobę?

regeneracja paznokcia
Jesteś śliczna, wszyscy o tym wiedzą. Twój wybranek, Twoja rodzina i koleżanki. Jednak oni widzą tylko to, co masz na wierzchu, Twoja buzia, Twoje ręce, Twoja figura.

Żaden z otaczających Cię ludzi nie przygląda się przecież Twoim nogom.
regeneracja paznokcia
Autor: Kátia Goretti Dias Vazzoller
Źródło: http://www.flickr.com
Ty jednak wiesz więcej i bardzo próbujesz ukryć te defekty wdzięku, których nie widać od razu a z którymi nie możesz sobie całkowicie poradzić we własnym zakresie.
To co robisz najpierw, to poszukujesz różnych swojskich sposobów, chcesz dowiedzieć się, jak wygląda rekonstrukcja paznokcia (następna strona), rozwiązania na kruche paznokcie (idź do mojej strony) czy regeneracja paznokcia. Rozumiesz np., że mogłabyś zastosować maseczkę majonezową. Już nawet zaledwie chwilowe ułożenie ręki w miseczce z majonezem sprawi, że Twoje paznokcie staną się bardziej elastyczne i wytrzymałe na odłupywania.
Na takiej zasadzie mogłabyś także zamoczyć ręce w mieszaninie oliwy z sokiem z cytryny. Dzięki takiej chwilowej kąpieli, Twoje dłonie powinny być ładne i gładkie, zaś same paznokcie – szczególnie-> okazyjne paznokcie żelowe słupskk – będą bardziej zadbane i mocne.

Na kruche paznokcie mogłabyś zastosować też środek oliwkowo-witaminowy.
Istnieje również wiele podobnych swojskich sposobów, np. mając na myśli regeneracja paznokcia pomoże Ci moczenie dłoni w mieszaninie z siemienia lnianego lub z innego dobrego naturalnego kosmetyku – aloesu lub kolejna – przy użyciu czosnku. Jest także kuracja za pomocą olejku arganowego lub odpowiednia lanolinowa odżywka z żółtkiem i łyżką olejku migdałowego.

Jeśli będziesz potrzebowała pomocy kosmetyczki, możesz przecież zapytać jak odbywa się rekonstrukcja paznokcia, w jaki sposób przedstawia się rozwiązanie na kruche paznokcie.

Autor – Miracki Klinika