Dla dojrzałej damy stosowny będzie krem CC, warto też zwrócić uwagę na balsam do cery mieszanej

Codzienna pielęgnacja staje się bazą słusznego wizerunku każdego dnia. Jeśli zaniedbamy złuszczanie naskórka , a także zwilżanie to możemy zapomnieć o tym, iż będziemy cudownie się prezentować.

złamana noga
Autor: John Swindells
Źródło: http://www.flickr.com
Tym samym już dziś musimy dowiedzieć się, które kosmetyki stosować, żeby za kilka lat nie zmagać się z strapieniami skórnymi.
Ważkie jest to, aby wykorzystywać jedynie kosmetyki, jakie są właściwe dla naszej cery sprawdź krem do cery mieszanej. Jeśli mamy cerę suchą to używamy kosmetyków do cery suchej, jeżeli tłustą to do tłustej. Jeżeli nie potrafimy zakwalifikować naszej skóry to jednej z powyżej wyliczonych kategorii to prawdopodobne jest to, że nasza skóra jest mieszana. Musimy wskutek tego stosować Krem do cery mieszanej, który znajdziemy w każdej drogerii. Znaczące jest, żeby był wyekwipowany w substraty odżywcze oraz nawilżające. Bezwarunkowo nie może on natłuszczać naszej twarzy w strefie T. Nieraz niestety kłopotliwie jest stwierdzić jaką mamy cerę, w tym wypadku wymagana będzie wizyta u kosmetologa, który dobierze właściwe preparaty do naszej skóry. Pozostałym kremem jaki jesteśmy w stanie polecić głównie dojrzałym kobietą jest krem CC, jaki stworzony został w oparciu o znany wszystkim krem >>> jak nakładać krem pod oczy BB http://www.beautikon.com/babyface-one-step-base-green.html. Różnicą pomiędzy tymi dwoma kremami jest to, iż CC jest silniejszy. Jego zadaniem jest także pielęgnacja , a także zastosowanie podkładu, jednakże lepiej poprawi i wyrówna koloryt.
luksus
W drogeriach nie będziemy mieli szkopułu, aby ten krem >> krem pod oczy znaleźć.

Jest on lepszy dla pań dojrzałych, które mają problem z nierównym kolorytem. Warto wspomnieć, iż niedługo produkowane będą w Polsce kremy DD, jakie mają mieć jeszcze lepsze właściwości.