Dwie pary butów które są nieodzowne dla każdej „butoholiczki”

rękawiczki
Jest oczywiste, że buty są jedną ze słabości płci pięknej, na równi z torebkami i biżuterią. Niektóre z nich można są nazywane „butoholiczkami”. Pytając kobietę jaki model obuwia jest im potrzebny jak tlen zaczną wymieniać różne fasony : baleriny na co dzień, śniegowce na zimę, japonki na lato, kalosze na deszcz a dodatkowo jeszcze buty na obcasie, bo są niezbędne na spotkania służbowe.

Trzeba przyznać, że w zależności od okazji potrzebne są odpowiednie buty, które dopełnią cały strój. Idealnie byłoby posiadać kilka par z każdego rodzaju, żeby za szybko się nie znudziły. Panowie, wręcz przeciwnie, uważają, że wystarczą dwie pary obuwia: jedna para na lato i druga para na zimę. Możliwe, że w tym co mówią jest troszeczkę prawdy, bo są dwa rodzaje obuwia które mogą zastąpić wszystkie wyżej wymienione.
Rodzajem butów, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie są botki damskie. Świetnie nadają się do każdego stroju, zarówno do spodni jak i do eleganckiejkreacji – botki damskie na Botki na szpilce dodają szyku i sprawiają, że nogi wydają się dłuższe i szczuplejsze, co dostrzeże każdy mężczyzna. Wielbicielki wygody powinny zdecydować się na na grubszy z niedużą platformą, wpasowując się tym samym w obecny trend. Panie, które nie lubią obcasów mogą wybrać botki bez obcasa. Wyglądają równie dobrze jak te na obcasie, a dodatkowo są świetne w razie kilkugodzinnych zakupów. Warto postawić na obuwie dobrej jakości, bo sprawdzi się zarówno w zimę jak i na wiosnę i będzie wyglądać modnie przez kilka sezonów.
rękawiczki
Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym uniwersalnym modelem butów są espadryle damskie. Mogą być zakładane od wiosny do pierwszych jesiennych deszczy – . Są aktualnie bardzo modne (polecamy Dortex Import-Export) i pasują do każdego stroju. Jest to możliwe dzięki niebanalnemu fasonowi. Mogą być wykonane zarówno z płótna jak i ze skóry. Nawet najbardziej cenione marki doceniają ich uniwersalny charakter wprowadzając je kolejny sezon do swoich kolekcji. Jest niesamowity wybór wzorów i kolorów od klasycznych czarnych po różowe, w różne wzorki.

Interesują Cię różnego rodzaju specjalistyczne wątki? Zatem kliknij tutaj włóczki i przeczytaj nasze nowe teksty na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Espadryle jednokolorowe stanowią idealny dodatek do spodni w kant ale także do szortów, dzięki czemu sprawdzą się na spotkaniach zawodowych, na spotkaniu z rodziną a także na co dzień. Cena zależy w dużej części od wykorzystanych materiałów, ale też od miejsca sprzedaży i waha się od kilkunastu złotych do kilkunastu tysięcy.

Oprócz ceny, najważniejszym faktem jest to, że bardzo ładnie prezentują się na stopie i nie prędko wyjdą z mody.
Jest więcej niż pewne, że nikt nie zmusi żadnej kobiety do posiadania tylko dwóch par, ale botki i espadryle są must have. Jeśli wasz mężczyzna nie rozumie waszej pasji do butów, skorzystajcie z powyższych argumentów do przekonania go, że po prostu musicie kupić kolejne dwie pary tych ponadczasowych butów – Sklep internetowy z butami.