Obecne potencjały medycyny estetycznej – zobacz, jakimi zabiegami warto się zainteresować

tatuaż
Obecne potencjały medycyny estetycznej zapewniają nieograniczone możliwości w walce z procesami starzenia. Jedną z dziedzin jakimi trudni się medycyna estetyczna jest usuwanie tatuaży. Na tatuaże decydują się najczęściej ludzie młodzi, w przypływie impulsu i nie zastanawiają się nad tym ile kosztuje usunięcie tatuażu (na blogu autora). I nie chodzi tylko o problemy finansowe.

Decydując się na tatuaż, należałoby to do głębi przemyśleć, aby po paru latach dekoracja nie stała się koszmarem.

Osobista tkanka tłuszczowa to idealny naturalny wypełniacz, dlatego nie ma ryzyka odpowiedzi uczuleniowej organizmu, ani odrzucenia przeszczepianej tkanki. Oprócz tego mieszczące się w niej aktywne komórki macierzyste o niepowtarzalnych właściwościach regeneracyjnych i rewitalizacyjnych, pozostawiają cerę jędrną i elastyczną. Przeszczep tkanki tłuszczowej (na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc) efektywnie wykorzystywany jest do korekty ubytków wynikających z wad wrodzonych, braków po wypadkach, również przejawów starości. Zanim tkanka tłuszczowa pozostanie zaaplikowana w nowe punkty, nieodzowne jest odpowiednie jej przyrządzanie. Komórki tłuszczowe poddaje się selekcji i selekcjonuje jedynie nieuszkodzone, dla zapewnienia lepszego rezultatu estetycznego i zdrowotnego.

zabieg
Autor: CAPPUCCINO PR
Źródło: CAPPUCCINO PR

Tkanka tłuszczowa jest surowcem ulegającym normalnej absorpcji, dlatego rezultat zdobyty w dniu operacji w trakcie najbliższych tygodni ma prawo ulec osłabieniu. Zabieg wolno powtarzać do momentu uzyskania korzystnego rezultatu.

Medycyna estetyczna to także usuwanie przebarwień (sprawdź pełną ofertę na tej stronie). Każdy z nas ma na ciele jakieś plamki i przebarwienia. Kluczową przyczyną jest promieniowanie UV. Wystawianie ciała na słońce bez odpowiedniej ochrony jest bardzo niebezpieczne. Zagraża to nie tylko rakiem skóry, lecz również nieestetycznymi przebarwieniami. Jednakże przyczyną powstawania przebarwień jest nie jedynie słońce. Często aktywuje je stosowanie poniektórych lekarstw, kosmetyków, czy ziół. Także zaburzenia hormonalne i zakażenia. Zdarza się, że skłonności do plam to dylemat dziedziczny. Przebarwienia zdołamy maskować korektorem, podkładem czy też samoopalaczem. Nieznacznych plamek pozbędziemy się, używając odpowiednie kremy wybielające, ewentualnie poddać się usuwaniu przebarwień w gabinecie.