Bielizna – przyjaciel kobiet

Jak spać, żeby się wyspać
Jak spać, żeby się wyspać
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że wasze kobiety kochają modnie wyglądać tylko w dzień, no to muszę zburzyć wasz światopogląd: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie pragną wyglądać idąc spać. I nie mowa tu o jedwabnej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na specjalne okazję, ale również tę wydawałoby się zwyczajną, która po prostu dobrze się nosi. Bowiem każda kobieta posiada swoje wyjątkowe ciuszki, które zakłada do spania.

Dawniej kobiety przez cały czas nosiły gorsety. Były one stałym elementem ubioru. I nic to, że kobiety ledwo były w stanie oddychać, były przyczyną krwotoków wewnętrznych, a ponad to były utrapieniem dla służących, które codziennie musiały je zawiązywać. Na szczęście ta okrutna moda odeszła w zapomnienie i jeśli ubieramy gorsety to tylko dlatego, że lubimy. Teraz też mają one służyć uwypukleniu kobiecych kształtów. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale znakomicie spełniają swoją funkcję.

Wciąż tradycyjnym elementem nocnej garderoby są piżamy . I nie zapowiada się na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy każda z nas zakładała ulubioną wygodną piżamę i wraz z kubkiem parującej czekolady zakopywała się pod kocem w towarzystwie najnowszego bestsellera.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które pewnie przybywają w nie jednej kobiecej garderobie. Zwykle funkcję takiej piżamy pełni ulubiona koszulka naszego chłopaka, do której trzeba tylko dobrać leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Kształtować ciało można w sposób całkiem przyjemny. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią męczyć się na siłowni, rozwiązanie idealne. Już dawno skończył się czas drelichowych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być rozpalająca zmysły, więc bez względu na ilość ubzduranych krągłości, zawsze i wszędzie mamy czuć się komfortowo. No chyba, że lubimy drelichy, ale to już inna opowieść.