Archiwum: farbowanie

farbowanie

Blondynka o bujnych włosach

Jakich środków używają fryzjerzy w czasie stylizowania włosów?

Wiosna i lato to pory roku, w ciągu których częstokroć ludzie decydują się na metamorfozy. Czasem są one poważniejsze, np. przeprowadzka, a od czasu do czasu mniejsze. Z reguły Panie chcące zobaczyć na sobie jakąkolwiek zmianę decydują się na odmienną fryzurę. Krótsze obcięcie lub inny kolor włosów to w wielu przypadkach wybierane możliwości. Jakich środków używają profesjonaliści do wykonywania tego rodzaju zabiegów?

Dla fashionistów, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

images

Ombre – szczególnie dla osób z fantazją

Ta tajemnicza nazwa ombre w tłumaczeniu znaczy zwyczajnie cień. Efekt cienia doskonale został wykorzystany przez projektantów ubrań. Kolejny sezon utrzymuje się na topie. Do tego znajduje szerokie zastosowanie nie tylko przy projektowaniu ubrań, ale także przy zdobieniu paznokci, tworzeniu makijażu czy farbowaniu włosów.

Dla fashionistów, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

u fryzjera

Chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie? Wizyta u fryzjera to doskonały pomysł

Wygląd to sprawa nadzwyczaj ważna dla każdej kobiety. Chciałybyśmy czuć się pięknie i podobać się sobie, w innym razie błyskawicznie spada nasza samoocena oraz nic nie może polepszyć naszego samopoczucia. Jeżeli od dłuższego czasu chciałabyś zmienić coś w tym, jak wyglądasz, najlepszym oraz najszybszym sposobem jest zmiana uczesania. Zdecyduj się na ceniony salon urody, a z pewnością będziesz zadowolona. Na jakie usługi możesz liczyć w profesjonalnym salonie fryzjerskim?

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,