Archiwum: flakonik

flakonik

półki w drogerii

Które perfumy preferują mężczyźni?

Żeby przypodobać się Panom nie jest wystarczająca nietuzinkowa aparycja. Mężczyzna stwierdzi,iż jesteś piękna, gdy będziesz posiadać coś interesującego, urzekającego.Zewnętrzny wygląd przyciągnie go na niezbyt długo,a Twój charakteri styl bycia pozostawią go na dłuższy czas. Mężczyznom podobają się tajemnicze Panie, mające w swej osobowości odrobinę pikanterii. Intryguj więc ze swą kobiecością, podkreślaj swą tajemniczość a nie będziesz w stanie wyzwolić się od mężczyzn próbujących rozwikłać zagadkę Twojej osobowości. Maluj usta przyciągającą szminką oraz ciało skrapiaj ulubionymi perfumami, jakie uwydatnią Ciebie oraz nie dadzą wymazać się z pamięci.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,

perfumy Versace

Perfumy – świetny pomysł na prezent na każdą okazję

W sytuacji gdy poszukujemy inspiracji na obdarowanie bliskim nam osób – perfumy są idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim iż niezwykle praktycznym. By zrobić to w sposób odpowiedni trzeba dopasować odmianę zapachu do osobowości osoby, którą trzeba obdarować. W pierwszej kolejności ważna jest estetyka – warto poszukać coś eleganckiego dla starszych ludzi a czegoś nieco bardziej ekstrawaganckiego dla osoby młodej. Dla osoby energicznej wybierzemy perfumy o świeżym zapachu najlepiej kwiatowej lub owocowej.

Fashioniści w drogerii

, , , , ,

perfumy Hugo Boss

Aby pachnieć przez cały czas

Aby aromat Twych perfum był na dłuższy czas powinnaś zainwestować sporadycznie w dobrą markę produkującą zapachy. Niestety – duża część zapachów będących w sklepach nie działa na ciele zbyt długo. Odpowiedź na ten problem jest taka, że inwestycja w droższe perfumy jest bardziej ekonomiczny. Nie powinnaś bowiem wylewać na siebie dużej ilości zapachu, by zapach stał się mocny. Dla ludzi, którzy jeszcze nie podjęły decyzji w jaki sposób kupić zapach ładny i trwały posiadamy kilka interesujących opcji.

Fashioniści w drogerii

, , , , , ,