Archiwum: fotodepilacja

fotodepilacja

Depilacja laserowa twarzy

Czym się różni laser od metody IPL

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosowej za pomocą wiązki światła emitowanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Takie samo promieniowanie, tylko o troszkę innej długości fali prześwietla połamane kończyny, podgrzewa dania i umożliwia słuchanie radiowych przebojów.

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Metoda na pajączka

Myślisz o tym, by profesjonalnie zatroszczyć się o swój wygląd? Sprawdź, jakie usługi mają w swojej ofercie gabinety kosmetyczne

Każda pani lubi troszczyć się o swój wygląd, dlatego stara się regularnie nakładać maseczki, goli nogi, wklepuje różnego rodzaju kremy oraz robi sobie peelingi. Jednak wymienione działania, nawet skrzętnie wykonywane, nie zawsze wystarczają, gdyż z wieloma mankamentami urody trudno jest sobie poradzić w domu.

Uroda, zdrowie i moda

,

images

Innowacyjne zabiegi estetyczne o czym należy pamiętać przed konsultacją w punkcie specjalistycznym

Obecnie znacznie więcej uwagi zwraca się na wygląd zewnętrzny, jak również powstrzymaniu skutków starzenia. Coraz więcej osób poddaje się zmianom w gabinetach kosmetycznych. Ilośc gabinetów także rośnie. Na dzień dzisiejszy salony kosmetyczne działają zarówno w większych miastach, jak i w małych miejscowościach. Ich oferta również stale się poszerza. Zwroty takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już całkowicie obco. Nazwy zabiegów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych także są już normą.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,