Archiwum: fotodepilacja

fotodepilacja

Depilacja laserowa twarzy

Czym się różni laser od metody IPL

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosowej za pomocą wiązki światła emitowanej przez głowicę odpowiedniego urządzenia. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Podobne promieniowanie, tylko o troszkę innej rozciągłości fali prześwietla połamane kości, podgrzewa obiadki jak też pozwala słuchać radiowych przebojów.

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

images

Innowacyjne zabiegi estetyczne o czym należy pamiętać przed konsultacją w punkcie specjalistycznym

Obecnie coraz więcej uwagi poświęca się aspektom wyglądu zewnętrznego, a także zatrzymywaniu skutków starzenia. Coraz więcej ludzi decyduje się na poddanie się zmianom kosmetycznym. Ilośc salonów także się zwiększa. Obecnie salony kosmetyczne działają zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych. Ich oferta także ciągle ulega poszerzeniu. Słowa takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już całkowicie obco. Nazwy procesów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych także stają się normą.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Metoda na pajączka

Myślisz o tym, by profesjonalnie zatroszczyć się o swój wygląd? Sprawdź, jakie usługi mają w swojej ofercie gabinety kosmetyczne

Każda pani lubi troszczyć się o swój wygląd, dlatego stara się regularnie nakładać maseczki, goli nogi, wklepuje różnego rodzaju kremy oraz robi sobie peelingi. Jednak wymienione działania, nawet skrzętnie wykonywane, nie zawsze wystarczają, gdyż z wieloma mankamentami urody trudno jest sobie poradzić w domu.

Uroda, zdrowie i moda

,