Archiwum: fotodepilacja

fotodepilacja

images

Innowacyjne zabiegi estetyczne o czym należy pamiętać przed konsultacją w punkcie specjalistycznym

Obecnie znacznie więcej uwagi zwraca się na wygląd zewnętrzny, jak również powstrzymaniu skutków starzenia. Coraz więcej osób poddaje się zmianom w gabinetach kosmetycznych. Ilośc gabinetów także rośnie. Na dzień dzisiejszy salony kosmetyczne działają zarówno w większych miastach, jak i w małych miejscowościach. Ich oferta również stale się poszerza. Zwroty takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już całkowicie obco. Nazwy zabiegów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych także są już normą.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Metoda na pajączka

Myślisz o tym, by profesjonalnie zatroszczyć się o swój wygląd? Sprawdź, jakie usługi mają w swojej ofercie gabinety kosmetyczne

Każda pani lubi troszczyć się o to jak wygląda, toteż stara się regularnie nakładać maseczki, goli nogi, wklepuje wszelkiego rodzaju kremy oraz robi sobie peelingi. Jednak wskazane działania, nawet dokładnie wykonywane, nie za każdym razem wystarczają, ponieważ z wieloma mankamentami urody ciężko jest sobie poradzić w domu.

Uroda, zdrowie i moda

,

Depilacja laserowa twarzy

Czym się różni laser od metody IPL

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki światła wysyłanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Takie samo promieniowanie, jednak o trochę innej długości fali prześwietla uszkodzone kończyny, podgrzewa dania oraz umożliwia słuchanie radiowych hitów.

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,