H&M – wysoka jakość i rozsądna cena

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od prawie 7 dekad. Co prawda w naszym kraju pierwszy punkt handlowy tego skandynawskiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dziesięć lat temu, ale reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do firmy. Pierwszy sklep H&M otwarto zaledwie 2 lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. Wtedy marka zwała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa mówi, że w tamtym czasie w punktach sprzedawano jedynie ubrania dla płci pięknej.

Dwadzieścia lat potem właściciel dynamicznie się rozwijającej marki ubraniowej zagarnął sklep, który zwał się Mauritz. Przejęcie miało bardzo istotną konsekwencję – w przybytkach pojawiły się również kreacje dla mężczyzn, a rozwinięta nazwa przedsiębiorstwa od tego momentu brzmi Hennes&Mauritz.

Trzeba podkreślić, że założyciel marki H&M odniósł niesamowity sukces na polu handlu ubraniami. Teraz ubrania H&M są oferowane w trzydziestu ośmiu państwach świata. Firma zatrudnia 90 000 pracowników! I, co jest ciekawe, przedsiębiorstwo nie ma własnych manufaktur ubrań, ubrania są dla niej produkowane przez osobnych fabrykantów. Można przemyśleć, z jakiego powodu ubrania i torebki H&M są tak chętnie wybierane przez klientów. Z pewnością jednym z największych plusów marki jest to, że sprzedawane produkty są niedrogie i niezłej jakości.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (https://www.13tattoo.pl/laserowe-usuwanie-tatuazy/) tego tematu zapraszamy do kolejnego artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. Tam rozproszymy wszystkie Twe rozterki.

W ten sposób każdy może sobie pozwolić na nabycie porządnych ubrań. Inną przesłanką jest to, że przedsiębiorstwo istnieje już 7 dekad. Ludzie chętniej kupują towary firm, które są powszechnie znane i chętnie wybierane przez innych.

Na koniec niewielka dygresja na temat aktualnych trendów. Specjaliści mówią, że w tym sezonie popularne staną się różnego gatunku drobne akcesoria na uszy i dłonie. Z tego powodu najbliższym razem, gdy odwiedzisz sklep nordyckiej marki, kup ekstrawaganckie kolczyki H&M. Potrzebujesz także sporych i kolorowych bransoletek.