Ile kosztuje profesjonalne usunięcie tatuażu oraz jak przebiega taki zabieg?

Usuwanie tatuażu
Tatuowanie ciała jest współcześnie ogromnie modne i sporo osób decyduje się na zrobienie tatuażu. Niemniej jednak po kilku latach nieraz okazuje się, że tatuaż, który dawniej zrobiliśmy już nam się nie podoba oraz lepiej czulibyśmy się bez niego. Usunięcie tatuażu jest naturalnie możliwe, jednak trzeba się liczyć z tym, że zabieg ten jest dosyć drogi.

Usuwanie tatuażu
Autor: tara hunt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragnąłbyś dowiedzieć się jak dużo kosztuje usunięcie tatuażu cena to zdołasz spytać o to w salonach, jakie oferują tego typu zabieg. Ceny mogą oczywiście się wahać, są one zależne od konkretnych salonów, aczkolwiek zwykle usunięcie tatuażu zaczyna się od 500 złotych. Cena jest przede wszystkim zależna od okazałości tatuażu oraz także liczby potrzebnych sesji. Aczkolwiek usunięcie nawet niewielkiego tatuażu zdoła kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Zdecydowanie więc za usunięcie tatuażu zapłacimy więcej, niż za jego stworzenie.

Oprócz wiedzy ile kosztuje usunięcie tatuażu wskazane jest dowiedzieć się też jak przebiega taki zabieg . Tatuaże usuwa się laserowo, jednakże istnieje niemało metod a także technologii laserowego usuwania tatuażu. Poniektóre lasery usuwają tatuaż wespół ze skórą, tak więc pozostawiają na ciele bliznę w obrysie tatuażu, inne natomiast nie pozostawiają po sobie ani śladu, gdyż usuwają jedynie sam pigment pigment do makijażu permanentnego. Dlatego zanim zdecydujesz się na usunięcie tatuażu dowiedz się które metody są wykorzystywane przez konkretne salony i wybierz taką, która będzie dla Ciebie najbezpieczniejsza.

Lasery wykorzystywane są aktualnie w wielu celach, stosuje się je nie wyłącznie do usuwania tatuaży, ale też do usuwania blizn, przykładowo trądzikowych czy też pooperacyjnych. Blizny pooperacyjne często wyglądają niesłychanie nieestetycznie, w związku z tym czasem należałoby zdecydować się na usuwanie blizn pooperacyjnych co pozwoli Ci cieszyć się ładnym ciałem, i co z tym idzie lepszym samopoczuciem oraz wyższą pewnością siebie.