Jak kupić najbardziej odpowiedni róż do policzków, który będzie pasujący do naszej karnacji? O czym w tej sytuacji pamiętać?

krem
Jaki kolor różu do policzków najlepiej wybrać, ażeby był odpowiedni do naszej urody? Oprócz oczywistych preferencji każdej z kobiet, są techniki przypasowania różu do karnacji, które uwzględniają nawet różnorodne tony i konsystencje produktu.Jednym z najbardziej znanych metod jest technika, jaka mówi nam, że kolor różu musi odpowiadać naszym naturalnym rumieńcom, także naturalnemu kolorowi ust. By o tym się przekonać trzeba podszczypać po prostu policzki i dobrać róż, który będzie odpowiadał rumieńcom. Kolejny sposób to ocena koloru przy pomocy porównywania różu do policzków z odcieniem opuszek palców. W tym miejscu bowiem skóra jest cienka i prześwituje przez nią nasz normalny “rumieniec”. Jak to jesteśmy w stanie wykonać? Na wewnętrzną część dłoni trzeba nanieść wybrany róż do policzków, w dalszej kolejności porównać z tym z opuszek palców.

krem
Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

arwy co oczywiste nie muszą się ze sobą całkowicie zgadzać, lecz zwróćmy uwagę na pigment i to czy tony są ciepłe, a może chłodne. Istnieją rzeczywiście określone uniwersalne zasady, jakimi można kierować się przy wyborze różu. Jeśli mamy jasną cerę, to ma pewno, że dla tego typu karnacji najbardziej odpowiednie będą produkty w pastelowych, różowych odcieniach, które zapewnią policzkom delikatny rumieniec . Odcień różu możemy również sprawdzić przyrównując go ze skórą warg po ich stronie wewnętrznej. Dla cer porcelanowych najlepsze będą także pastelowe róże z tonami pomarańczu. Następnym dość uniwersalnym odcieniem różu jest kolor brzoskwiniowy, który bardzo pasuje pasuje do cer z odcieniem żółtym. Istotne, ażeby konsystencja różu stała się półprzezroczysta albo satynowa, dzięki czemu kolor będzie naturalnie prezentował się z odcieniem naszej karnacji. Jak tak naprawdę jesteśmy w stanie sprawdzić wykończenie różu przed zakupem?

Niezależnie od występowania oznaczenia na opakowaniu najlepiej nabrać róż na palce. W takiej sytuacji możemy się przekonać, iż jak konsystencja będzie zbyt gruba, zbyt mocno napigmentowana, to kolor może być zbyt ciężki (kliknij tutaj). Można też zdecydować się na określony interesujący sposób, by dobrze wybrać, to oznacza, że, jak wybierzemy kolor z połyskiem to można być pewnym, iż tego rodzaju wykończenie towarzyszy mniej napigmentowanym kosmetykom. Najkorzystniej takie różne nabywać w sklepach, w których mamy inne preparaty do pielęgnacji, jak serum z witaminą C. Więcej: wejdź tutaj