Jak kupimy modne ciuchy dla panów w w większych rozmiarach?

Koszula męska
To trudne zadanie, aby modnie ubrać panów o większych rozmiarach. Mamy jednak szczęście, ponieważ ubraniaspecjalnie dla nich upolujemy nie tylko w szmateksach, ale i w sieci. Dawno przeminęły już lata, gdy ludzie noszący większe rozmiarów ki byli zdani na bezkształtne „namioty” i „worki”.

Koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś już mamy świadomość, że wcale nie służą one optycznemu wyszczupleniu, a wręcz działają z przeciwnym skutkiem. Co więcej, ludzie o dużych rozmiarach pragną ubierać modne ubrania, a coraz więcej agencji modelek oferuje umowę modelkom „plus size”. Działa to nie wyłącznie w przypadku kobiet. Możemy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazy „odzież dla otyłych”, aby udowodnić, że są dostępne w różnych wersjach i fasonach. Jakie warto wybrać?

W przypadku sporej wagi warto zdecydować się na najbezpieczniejsze wersje. Możemy wybrać jednobarwne koszule – przejdź do serwisu – i koszulki oraz wygodne dresy. Najlepiej nie wybierać kontrastach kombinacji i sporych geometrycznych wzorów. Szczególnie bezlitosne dla figury są poziome paski.

Ciuchy męskie w dużych rozmiarówkach znajdziemy w specjalnych sklepach, popularnych szmateksach albo sklepach online. Coraz więcej sieciówek sprzedaje również kolekcje XXL. Szukając sklepu online, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasła „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, albo„duże koszule męskie”. Otrzymamy spis odnośników do sklepów online, które specjalizują się w dystrybucji ciuchów w dużych rozmiarówkach.

Korzystanie z ich oferty ma wiele zalet. Dostarczają szeroką skalę wyboru, a nie wyłącznie brzydkie, bezkształtne worki. Opłaty za przesyłki zazwyczaj nie są zbyt duże, a sklepy wirtualne również obowiązuje konieczność akceptacji ewentualnego zwrotu zakupionego produktu. Bardzo często takie sklepy doradzają też, jak zestawiać sprzedawane na ich stronach ciuchy. Na swoim blogu prezentują propozycje połączeń i umieszczają fotografie. Warto korzystać z takiej możliwości inspiracji, ponieważ moda nie jest domeną jedynie szczupłych kobiet!