Jak można odpowiednio dobierać buty do swojego ubrania?

botki
Zarówno panowie, jak i kobiety, muszą pamiętać o tym, iż nawet bardzo drogie i najpiękniejsze obuwie nie będzie prezentować się na nogach dobrze, jeżeli nie zostanie właściwie dopasowane do reszty stroju. Dlatego właśnie powinniśmy poświęcić trochę czasu i uwagi na to, aby dobrze dobrać obuwie. Najważniejsze jest przede wszystkim, żeby dopasować obuwie odpowiednie do ulubionego stylu. Eleganckie kobiety z pewnością sięgną po Guess buty, które w swej kolekcji posiadają niezwykle unikalne i seksowne rodzaje różnorakich modeli.

buty
Autor: sacks08
Źródło: http://www.flickr.com

Buty Jordan to z kolei idealna opcja dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią sobie sportowy styl. Jeśli go lubisz zajrzyj na nowe buty kappa. Jeśli cały nasz strój zostanie zachowany w jednej stylistyce, bez wątpienia będziemy prezentować się dobrze. Nawet glany będą się prezentować idealnie, jeśli zostaną dostosowane do stroju, a okazja będzie nastrajać do założenia takiego właśnie obuwia. Pasjonaci luźnego stylu zapewne docenią buty Kappa, które są często wybierane przez panów w różnym wieku.

Oczywiście w takich butach nie udamy się na firmowe spotkanie towarzyskie lub też do pracy, ale już w chwilach wolnych bez wątpienia można oddawać się przyjemnym chwilom w swoim wygodnym obuwiu. Jak się jednak okazuje, zwykle to kobiety przywiązują sporą wagę do obuwia. Panie dopasowują swoje buty nie tylko do całej stylistyki stroju, lecz także do poszczególnych elementów garderoby. Najczęściej obuwie dopasowywane jest do torebki. Ta reguła najczęściej dotyczy kolorystyki. Chociaż z drugiej strony kobiety lubiące eksperymenty coraz częściej dobierają elementy garderoby na zasadzie kontrastu. Rzecz jasna powinniśmy pamiętać o tym, że nasz ubiór w znacznym stopniu dobieramy do okazji.

buty
Autor: Jan-Willem Reusink
Źródło: http://www.flickr.com

Jak już zostało nadmienione, nie zawsze to, co pasuje na co dzień, będzie odpowiednim wyborem podczas wyjątkowych okoliczności, takich jak m.in. ekskluzywne meetingi firmowe. Z tej przyczyny to właśnie w takich szczególnych sytuacjach powinniśmy wziąć pod uwagę na nasz wygląd – w tym rzecz jasna na obuwie. Warto jest poszukiwać kompromisu, pomiędzy odpowiednim wyglądem, a wygodą. Dla niektórych ludzi bardzo istotne są również względy mody. Zgodnie z tego rodzaju wytycznymi powinniśmy wybierać swoje obuwie na co dzień i od święta. Dla wymagających polecamy glany dla faceta.