Jak w końcu przeistoczyć się w piękniejszą kobietę.

Lunch w gabinecie medycyny estetycznej
Przyjęło się mawiać, że nie ma brzydkich kobiet – są wyłącznie zaniedbane. W sumie wiele w owym haśle prawdy. Poza tym, nawet całkiem zadbana kobieta ma okazję zadbać o siebie jeszcze bardziej. Na całe szczęście o sensowne porady w kwestii urody ogólnie nie jest zbyt ciężko. Bo weźmy choćby w rachubę ten artykuł – właśnie dzięki niemu można znacznie powiększyć zakres swojej wiedzy odnośnie upiększania własnej fryzury. Chociaż nie chodzi tylko o włosy, lecz także o pozbywaniu się pomarańczowej skórki.

Fryzura na Sylwestra lub  karnawał
Autor: Racoon
Źródło: Racoon

A więc: jak dobrać fryzurę, aby bez dwóch zdań być usatysfakcjonowaną ze swoich włosów? Fajnym pomysłem jest podcięcie nieco włosów. Dzisiaj popularne są raczej krótkie włosy (zweryfikuj jasny złoty brąz z www.lokikoki.pl/) – naturalnie bez przesady, nie ma żadnego sensu kopiować niektórych amerykańskich gwiazd, które najzwyczajniej obcinają się na kilka milimetrów. Na szczęście takowa moda do Polski nie nadeszła – miejmy nadzieję, iż właśnie tak zostanie na amen.

Bardzo ładne są zwłaszcza włosy kręcone – faceci to wprost uwielbiają! Ciężko o zakład fryzjerski, w którym pracownicy umieją stworzyć na naszej głowie coś fantastycznego, lecz zapewne każda kobieta (zabieg laserowy mediostar Toruń) ma własne preferencje, a więc spokojnie natrafi na doskonały zakład fryzjerski. Pewnie nie będzie to tanie, ale któż powiedział, że za niepowtarzalne piękno nie trzeba nieco zapłacić?

Porady na każdy temat w na każdy temat w  No dobrze, ale w końcu włosy, chociaż w istocie niesamowicie ważne, tak czy siak nie są wszystkim. Posiadanie ładnej fryzury to tak naprawdę żadna ogromna zasługa. Po prostu wystarczy porozglądać się za elegancką fryzurą, a potem iść do porządnego salonu [TAG=fryzjer

.


Niby odrobinę można dostrzec w tym akurat naszej zasługi, ale bez przesady! Dużo trudniejsze jest to by pozbyć się cellulitu, która jest ogromnym problemem dla znaczącej części dojrzałych pań. Wiadomo – po czterdziestce kobieta w dalszym ciągu nie powinna przesadnie rozmyślać o emeryturze, cmentarzu, etc., ale nierzadko zadaje sobie pytanie: jak pozbyc sie cellulitu? No cóż, efektywną bronią są na pewno codzienne ćwiczenia. Jeśli kobieta będzie ciężko pracowała nad własnymi udami i resztą ciała, zapewne dostrzeże mniej cellulitu. I w końcu to nie jest fajny widok.