Jak zaawansowane urządzenia mogą pomóc w redukcji niepotrzebnych kilogramów

laser
Wielu ludzi marzy o tym, aby utrzymać piękną sylwetkę i wielu z tych ludzi będzie też dużo w stanie przeznaczyć na zrealizowanie swoich pragnień. Jednym z największych problemów które się wiążą z wyglądem jest nadwaga. Ma na to wpływ dużo różnych czynników. Praca na siedząco, brak aktywności fizycznej i nieodpowiednie jedzenie sprawiają szybkie przybywanie kilogramów i powiększanie się sylwetki.

Recepta na to jest wprawdzie niezwykle prosta, lecz dla wielu osób wymagająca za dużo wyrzeczeń i wysiłku. Trzeba w pierwszej kolejności zmienić nawyki żywieniowe, zrezygnować z podjadania ciastek, chipsów i innych przekąsek, a zamiast nich wprowadzić warzywa i owoce. Kolejną sprawą jest większa aktywność, tu także trzeba wstać z wygodnego fotela, ubrać sportowe materiałom (zobacz https://fashioncolors.pl/136-tkanina-nurek) i udać się na rower, siłownię czy basen. To także wielu osobom sprawia duży problem, najlepiej by było, gdyby mogły mieć wspaniałą figurę bez żadnego wysiłku, z możliwością jedzenia wszystkiego co się chce. To wszystko obiecują tak popularne w ostatnim czasie diety cud, ale takie możliwości daje również nowoczesna medycyna kosmetyczna – czytaj więcej na https://cosmed24.pl/produkty/104-lipo-laser-redlipo.php.
laser
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W kosmetycznych gabinetach coraz większe zainteresowanie mają nowoczesne urządzenia które służą do eliminacji tłuszczu. Jeszcze do niedawna wśród takich zabiegów królowała liposukcja, która jednak była bolesna i inwazyjna. Metody dzisiaj używane wykorzystują zupełnie odmienne procesy, które powodują rozkład tłuszczowych komórek bez konieczności niebezpiecznej ingerencji w ciało.

Jedną z takich nowości jest lipolaser, urządzenie które emituje odpowiednio skoncentrowaną wiązkę laserowego światła. Pod jego działaniem tłuszczowe komórki zaczynają się rozpadać i są wydalane z organizmu, zabieg ten jest zupełnie bezpieczny dla pozostałych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Zupełnie inną technikę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei stosuje się niskie temperatury w celu zamrożenia komórek tłuszczowych – wyklikaj firmę cosmed24. Pod wpływem niskich temperatur komórki te zaczynają umierać i także za jakiś czas są całkowicie usuwane z organizmu.