Jakiego rodzaju kosmetyki są rewelacyjne dla mężczyzn?

pianka do golenia
Półki w sklepach kosmetycznych pełne są na chwilę obecną nie tylko kosmetyków dla pań, ale również dla panów. Jakie kosmetyki można na nich dostrzec?

Wyraźna większość panów każdego dnia musi się ogolić (polecamy maszynka edwin jagger). Wśród kosmetyków przeznaczonych dla panów nie może więc zabraknąć tych ułatwiających golenie: pianka do golenia, żel bądź krem to naprawdę często kupowane przez panów kosmetyki. Także po goleniu konieczne jest zastosowanie odpowiednich preparatów, które złagodzą podrażnioną goleniem skórę. Wielu mężczyzn sięga po balsamy bądź wody toaletowe. Wśród markowych preparatów kosmetycznych dla panów dużym uznaniem cieszy się marka Dr Harris.

Ciesząca się popularnością brytyjska marka Dr Harris znana jest od XVIII stulecia, w początkowym okresie klienci mogli kupować tylko i wyłącznie kremy i mydła do golenia , a także wody kolońskie. Dzisiaj oferta jest wyraźnie bogatsza, składa się w mnóstwa artykułów , które przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy (pianka do golenia). Odbywające się wieczorem oczyszczanie twarzy jest ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Wyraźna większość panów stosuje do tego celu wody oraz mydła. O wiele jednak lepiej od mydła sprawdza się żel do mycia twarzy. Oferowany w sklepach żel do mycia twarzy zmywa zanieczyszczenia naprawdę skutecznie, a jednocześnie nie podrażnia skóry.

kosmetyki
Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierając kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy, panowie nie mogą zapomnieć, że każdy z nich ma inny rodzaj cery.

Jak myślisz? Czy informacje na opisywany wątek są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (https://angelove.pl/pl/c/Zapachy-Meskie/14), a odnajdziesz w nim mnóstwo fenomenalnych wiadomości, które przykują Twoją uwagę.

Wiedzą o tym rewelacyjnie producenci męskich kosmetyków. Na półkach w drogeriach można więc zobaczyć kosmetyki przeznaczone do każdego typu cery. Gama kosmetyków dla panów jest naprawdę szeroka . Znajdują się wśród nich nie tylko te do golenia (chociażby pianka do golenia), ale też dezodoranty, szampony do włosów i preparaty, które ograniczają wypadanie włosów.

Do gamy kosmetyków dla panów dołączyły już kilka lat temu balsamy oraz kremy nawilżające. Te ostatnie naprawdę często mają w swoim składzie filtry chroniące skórę przed negatywnym promieniowaniem UV (sprawdź dr harris). W sklepach znajdziemy także wielki wybór kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz kremów przeznaczonych na noc. Wielu mężczyzn sięga po nie tak samo chętnie, jak panie. Jak widać czasy, gdy panowie stosowali wyłącznie kosmetyki do golenia przeszły już do historii.