Archiwum: jeansy

jeansy

levis

Jak dopasować jeansy? Do każdego typu figury można dopasować odpowiednie spodnie. Są takie możliwości

Trzeba potwierdzić, że kupowanie jeansów to dość osobista czynność, to moment, gdy trzeba skonfrontować się ze swoją sylwetką. Jak mowa o jeansach nie chodzi tylko o figurę, lecz przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są faktycznie bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta okoliczność sprawia, iż ponad 30 procent kobiet nie umie określić kształtu swojej sylwetki, co niestety powoduje, że w swojej szafie posiadają sporą ilość jeansów, która zamiast uwydatniać zalety ich sylwetki, czyni zupełnie na odwrót. Pora to zmienić!

Dla fashionistów

, ,

Jeansy męskie na miarę oczekiwań

Wśród dostępnych na rynku akcesoriów dla chłopców i panów to właśnie plecak vintage jest bardzo często wybierany. Nikogo ten fakt nie dziwi, gdyż jest pojemny i ciekawy, to znaczy oryginalny. Niepowtarzalne wzory sprawiają, że nawet osoby uprzednio stroniące, nieprzepadające wcześniej za tego typu wyposażeniem, decydują się na znakomite propozycje plecaków prosto od sprawdzonego producenta. Postaw na wysoką jakość i ciesz się nią już dzisiaj.

Dla fashionistów

, , , , ,

Sandały damskie

Obuwie dla wszystkich kobiet

Każda kobieta posiada w swojej szafie parę albo i kilkanaście par obuwia. Jest to całkiem zwyczajne. Po prostu my kobiety lubimy móc włożyć inne obuwie do spodni jeansowych, inne do spódnicy, a jeszcze inne do leginsów. Z tego powodu do swoich stylizacji, których bardzo istotnym elementem są buty, na sto procent będziemy potrzebować nie tylko sandałów, czy butów sportowych i na bank przydatne będą też czółenka z odkrytymi palcami.

Dla fashionistów

, , , ,