Archiwum: jedzenie

jedzenie

Biżuteria

Hurtownia biżuterii i srebra odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na piękno

Dominującą kwestią odróżniającą przedstawicieli homo sapiens od innych zwierząt zamieszkujących naszą planetę, rzecz jasna poza największymi zdolnościami umysłowymi, które pozwoliły na całkowite przekształcenie Ziemi i dostosowanie jej do naszych wymagań, jest miłość do piękna.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , ,

moda

Otyłość chorobą dzisiejszych czasów – dlaczego koniecznie trzeba dziś walczyć z tym zjawiskiem?

Otyłość oraz nadwaga to obecnie bardzo niebezpieczny problem, który dotyka przede wszystkim społeczeństw rozwiniętych. Niestety, nadmiar tkanki tłuszczowej jest negatywnie odbierany nie tylko ze względu na rozpowszechniony kult szczupłej i wysportowanej sylwetki. Z nadprogramowymi kilogramami idą w parze liczne choroby, jak cukrzyca, problemy ze stawami bądź ryzyko zawału serca.

Dla fashionistów

, , ,

karma dla psów

Droga karma dla zwierzaka, czyli zdrowie czworonoga jest najważniejsze

Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, podobnie jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom przeciętny i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.

Modowe stylizacje

, , , ,

Licówki

Zobowiązania a rozrywka, jest między nimi nieznaczna granica. Są z nami przez całe życie, zmienia się jednakże ich skala

Są w naszym życiu czynności, jakie powinniśmy wykonywać, bez jakich nasze życie nie będzie takie samo. Mowa tu o obowiązkach, lecz także przyjemnościach. Do obowiązków należy zaliczyć przykładowo wizyty u lekarza, szczególnie u dentysty czy stomatologa. Skoro tam się nie pojawimy to możemy mieć duży problem ze stanem naszego uzębienia. Do powinności też należą przeróżne badania, sen i jedzenie. Jednakże przyjemności czają się bardzo blisko, a czasami nawet mieszają się z obowiązkami tworząc ciekawe kombinacje.

Uroda, zdrowie i moda

,

uśmiech

Sposoby na zdrowy uśmiech

Jak to jest z tym uśmiechem? Śmiejemy się za często czy za rzadko, a jeśli tak lub raczej nie, to jaki jest powód? Tego typu pytania można by zagaić w każdym państwie, a odpowiedzi byłyby identyczne. zastanawiające? Nie, wszak jesteśmy gatunkiem ludzkim, obracamy się w określonych oddziaływaniach społecznych, wszyscy, a na pewno większość musi parać się pracą, walczymy z problemami życia codziennego… Co innego jednakowoż powiedzą np. mieszkańcy USA, a co innego mieszkający w jakimś ubogim, afrykańskim kraju. A jak to wygląda u nas?

Uroda, zdrowie i moda

, ,

images

Gotowanie dla każdego – makarony, koktajle, zupy

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nieistotne jest jakiej jesteśmy płci i ile mamy lat na karku bo cel jest ten sam – ugotować dobrą potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż w przeszłości zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Na przykład opiekuńcza mamusia, niezastąpiona małżonka czy też zakochany w kuchni mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to pozostaje własnoręczne gotowanie.

Modowe stylizacje

, , , , , , , , , , , , ,