Archiwum: jedzenie

jedzenie

Licówki

Zobowiązania a rozrywka, jest między nimi nieznaczna granica. Są z nami przez całe życie, zmienia się jednakże ich skala

Są w naszym życiu czynności, które musimy wykonywać, bez jakich nasze życie nie będzie takie samo. Mowa tu o obowiązkach, lecz także rozrywkach. Do obowiązków trzeba zaliczyć na przykład wizyty u doktora, szczególnie u dentysty czy stomatologa. Skoro tam się nie zameldujemy to możemy mieć duży problem ze stanem naszego uzębienia. Do obowiązków też należą różne badania, sen i jedzenie. Jednocześnie przyjemności czają się tuż obok, a czasami nawet mieszają się z obowiązkami tworząc ciekawe kombinacje.

Uroda, zdrowie i moda

,

images

Gotowanie dla każdego – makarony, koktajle, zupy

Każdy prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci i ile lat mamy na karku ponieważ cel jest ten sam – przygotować smaczną potrawę. Żadna to hańba nie umieć gotować, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Na przykład opiekuńcza mamusia, pracowita żona czy też zakochany w kuchni mąż. Ale gdy zostajemy sami a nie przepadamy za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje własnoręczne gotowanie.

Modowe stylizacje

, , , , , , , , , , , , ,

karma dla psów

Droga karma dla zwierzaka, czyli zdrowie czworonoga jest najważniejsze

Zagwarantowanie zdrowego jedzenia pełnego wartościowych składników psom to test dla wszystkich właścicieli czworonogów. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, tak i jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom pierwszy lepszy i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.

Modowe stylizacje

, , , ,

Biżuteria

Hurtownia biżuterii i srebra odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na piękno

Wartą zauważenia kwestią oddzielającą przedstawicieli homo sapiens od reszty gatunków zamieszkujących Ziemię, rzecz jasna poza niewątpliwie największymi predyspozycjami umysłowymi, dzięki którym byliśmy w stanie zdobyć się na kompletne przekształcenie planety oraz dostosowanie jej do człowieczych oczekiwań, jest miłość do estetyki.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , ,

Minimalizm w kuchni

Internet jest współcześnie kluczowym miejscem, w jakim ludzie realizują rozmaite sprawunki

Aktualnie ludzie nieustannie wyszukują wszelakich rozwiązań, które ułatwią im realizowanie wielu czynności. Nie ulega wątpliwości, że niezmiernie duże znaczenie ma w tym przypadku internet i jego wielkie możliwości. Coraz częściej za jego pośrednictwem płaci się rachunki bądź wykonuje sprawunki.

Dla fashionistów

, , , ,

uśmiech

Sposoby na zdrowy uśmiech

Jak to jest z tym szczęściem? uśmiechamy się za często czy zbyt rzadko, a jeśli tak lub raczej nie, to dlaczego? takie pytania można by zadać w każdym kraju, a odpowiedzi byłyby takie same. Dziwne? Nie, wszakże jesteśmy gatunkiem ludzkim, obracamy się w określonych oddziaływaniach społecznych, wszyscy, a na pewno większość musi parać się pracą, walczymy z przeszkodami życia codziennego… Co innego jednakże powiedzą np. żyjący w USA, a co innego żyjący w jakimś biednym, afrykańskim kraju. A jak to przedstawia się u nas?

Uroda, zdrowie i moda

, ,

moda

Otyłość chorobą dzisiejszych czasów – dlaczego koniecznie trzeba dziś walczyć z tym zjawiskiem?

Otyłość oraz nadwaga to obecnie bardzo niebezpieczny problem, który dotyka przede wszystkim społeczeństw rozwiniętych. Niestety, nadmiar tkanki tłuszczowej jest negatywnie odbierany nie tylko ze względu na rozpowszechniony kult szczupłej i wysportowanej sylwetki. Z nadprogramowymi kilogramami idą w parze liczne choroby, jak cukrzyca, problemy ze stawami bądź ryzyko zawału serca.

Dla fashionistów

, , ,