Archiwum: jogging

jogging

Damskie buty Nike

Obuwie nike air max damskie w atrakcyjnych cenach.

Nowatorska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona w butach Nike pod koniec lat siedemdziesiątych. Buty te zostały zaprojektowane z myślą o bieganiu. Od tego czasu kolejne generacje butów Nike Air Max stawały się natychmiastowym hitem pośród sportowców oraz kolekcjonerów, oferując interesujące zestawy kolorystyczne i solidną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike Air Max z tym system przeżywają znowu boom.

Dla fashionistów

, , , , ,

buty

W jaki sposób wybrać buty do biegania?

Jedno z najbardziej fundamentalnych pytań, każdego debiutującego biegacza – „w jaki sposób wyselekcjonować buty do joggingu ?” Dobór bucików do biegania jest nie lada sztuką, jeżeli chcesz pozbyć się zwiększonego ryzyka powstania wszelkich kontuzji, zwichnięć oraz innych urazów, przeczytaj ten wpis, który pozwoli ci zakupić obuwie dobrze dobrane do twej stopy.

Dla fashionistów

, ,

bieganie

Przewodnik początkującego biegacza

Wiosną, w ludziach budzi się przyrodzona potrzeba ruchu, jaka idealnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. „W tym roku wyszczupleję”, „zacznę uprawiać sport”, „rzucę palenie”, „przebiegnę maraton” – rozbrzmiewa znajomo? Co innego rzec, a co innego słowa zamienić w czyny. Im bliżej lata, tym częściej jestem bombardowany pytaniami – „w jaki sposób zacząć biegać?” A wydawałoby się, że bieganie jest najprostszą odmianą ruchu.

Dla fashionistów

, , , , , ,

Bieżnia

kimona, bieżnie treningowe kettler

Ćwiczyć musimy wszyscy. Najlepszym sposobem na spalenie zbędnych kalorii jest jogging. Zakupienie bieżni treningowej gwarantuje trening w domowym zaciszu bez względu na warunki atmosferyczne. Bieżnie Kettler to wybór dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia zapewnia ustawiania wyjątkowych planów treningowych dobranych do formy. Umożliwia na rozkład przeciwdziałania, skosu pasa biegowego, co pozwala na imitację biegania nie tylko po idealnie płaskim obszarze.

Modowe stylizacje

, , , , ,