Archiwum: karmy

karmy

Kot, zwierzęta domoiwe

Fakty i mity o żywieniu zwierzaków

Karmienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest sprawą prostą, zwykłe ludzkie jedzenie nie zrekompensuje wymagań dotyczących diety naszych podopiecznych a wręcz przeciwnie może im bardzo zaszkodzić. Zwierzęta trzymane w blokach różnią się od swoich dzikich przodków – są mniej odporne na choroby, delikatniejsze oraz bardziej wymagające jeśli chodzi o opiekę i troskę. Różnice mają wpływ także żywienia– sucha karma dla psa nie jest jedynie pokarmem ale i dostarcza niezbędnych witamin, makro i mikroelementów.

Modowe stylizacje

, , , , ,

kot

Internetowy sklep zoologiczny oferuje karmy dla kotów sprawdzonych producentów

Internetowy sklep zoologiczny, przedstawia wyjątkowo spory zakres produktów dla zwierząt domowych. Istnieje możliwość znaleźć tam w sumie wszystkie niezbędne produkty dla kotów, psów, ptaków, czy też wielu innych zwierząt, które aktualnie są bardzo często wybierane przez ludzi. Sklep ten funkcjonuje bardzo solidnie, gdyż dostawa zakupionych produktów jest wykonywana w trakcie kilkudziesięciu godzin od chwili zatwierdzenia zakupu. Oczywiście występuje możliwość płatności za pobraniem, jednak w przypadku przelewu można oszczędzić kilka złotych.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepszą i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu okazały się psy – a raczej wilki, należące jednak do krewniaków psów – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w nadziei na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Poczęto je przygarniać i wykorzystywać do strzeżenia majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do tego samego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miejskich blokach.

Modowe stylizacje

, , ,