Archiwum: karmy

karmy

Kot, zwierzęta domoiwe

Fakty i mity o żywieniu zwierzaków

Karmienie psów i kotów nie jest sprawą prostą, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi wymagań żywieniowych naszych pupili a wręcz odwrotnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzęta trzymane w domach różnią się od swoich nieudomowionych przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, bardziej delikatne oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Zmiany mają wpływ także karmienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje bardzo potrzebnych minerałów, makro i mikroelementów.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepszą i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu okazały się psy – a raczej wilki, należące jednak do krewniaków psów – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w nadziei na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Poczęto je przygarniać i wykorzystywać do strzeżenia majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do tego samego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miejskich blokach.

Modowe stylizacje

, , ,

kot

Internetowy sklep zoologiczny oferuje karmy dla kotów sprawdzonych producentów

Internetowy sklep zoologiczny, posiada niezwykle spory zakres asortymentu dla zwierząt domowych. Jest możliwość odnaleźć tam tak naprawdę wszystkie potrzebne artykuły dla kotów, psów, królików domowych, jak też wielu pozostałych zwierząt, które obecnie są bardzo często wybierane przez ludzi. Sklep ten funkcjonuje niezwykle solidnie, bo dostawa zamówionych artykułów jest przeprowadzana w trakcie kilkudziesięciu godzin od chwili zatwierdzenia zakupu. Rzecz jasna występuje możliwość płatności za pobraniem, jednak w przypadku przelewu można oszczędzić kilka złotych.

Modowe stylizacje

, , , , ,