Archiwum: karmy

karmy

Kot, zwierzęta domoiwe

Fakty i mity o żywieniu zwierzaków

Żywienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi wymagań dotyczących diety naszych podopiecznych a wręcz przeciwnie może im bardzo zaszkodzić. Psy i koty trzymane w domach różnią się od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice dotyczą również żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje niezbędnych minerałów, makro i mikroelementów.

Modowe stylizacje

, , , , ,

kot

Internetowy sklep zoologiczny oferuje karmy dla kotów sprawdzonych producentów

Internetowy sklep zoologiczny, posiada wyjątkowo szeroki zakres asortymentu dla zwierząt domowych. Istnieje możliwość odnaleźć tam w sumie wszystkie potrzebne produkty dla kotów, psów, ptaków, czy też wielu pozostałych zwierząt, które aktualnie są najczęściej wybierane przez ludzi. Sklep działa niezwykle sprawnie, bo dostawa zakupionych artykułów jest wykonywana w trakcie kilkudziesięciu godzin od momentu zatwierdzenia zakupu. Oczywiście istnieje możliwość płatności za pobraniem, lecz w przypadku przelewu można zaoszczędzić kilka złotych.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepszą i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu okazały się psy – a raczej wilki, należące jednak do krewniaków psów – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w nadziei na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Poczęto je przygarniać i wykorzystywać do strzeżenia majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do tego samego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miejskich blokach.

Modowe stylizacje

, , ,