Archiwum: karmy

karmy

Internetowy sklep zoologiczny oferuje karmy dla kotów sprawdzonych producentów

Internetowy sklep zoologiczny, posiada bardzo szeroki zakres asortymentu dla zwierząt domowych. Można znaleźć tam tak naprawdę wszystkie niezbędne artykuły dla kotów, psów, królików domowych, jak też wielu pozostałych zwierząt, które obecnie są bardzo często pozyskiwane przez ludzi. Sklep działa bardzo sprawnie, dlatego że dostawa zamówionych artykułów jest przeprowadzana w trakcie kilkudziesięciu godzin od momentu zatwierdzenia zakupu. Rzecz jasna istnieje opcja płatności za pobraniem, lecz w przypadku przelewu można oszczędzić trochę pieniędzy.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

Fakty i mity o żywieniu zwierzaków

Żywienie psów i kotów nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zrekompensuje wymagań dotyczących diety naszych zwierzaków a wręcz odwrotnie może im bardzo zaszkodzić. Psy i koty trzymane w domach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są mniej odporne na choroby, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Zmiany mają wpływ również żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje bardzo potrzebnych witamin, makro i mikroelementów.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepszą i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Szczególnie towarzyskie już dawno temu były psy – właściwie wilki, wliczające się jednak do krewniaków psów – które tak długo snuły się za ludzkimi gromadami w nadziei na resztki z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych zgromadzeniach. Poczęto je przygarniać i korzystać z nich do pilnowania majątku, wsparcia w łowach i tak dalej. Obecnie psy najróżniejszych odmian, tak różnych, że skłaniają do zadawania pytań, czy należą nadal do tego samego gatunku, towarzyszą ludziom we wsiach i w miejskich blokach.

Modowe stylizacje

, , ,