Archiwum: karmy

karmy

kot

Internetowy sklep zoologiczny oferuje karmy dla kotów sprawdzonych producentów

Internetowy sklep zoologiczny, oferuje niezwykle obszerny zakres produktów dla zwierząt domowych. Jest możliwość znaleźć tam w sumie wszelkie potrzebne artykuły dla kotów, psów, królików domowych, jak również wielu pozostałych zwierząt, które aktualnie są bardzo często wybierane przez ludzi. Sklep działa niezwykle solidnie, bo dostawa zakupionych artykułów jest przeprowadzana w przeciągu dwóch dni od momentu zatwierdzenia zakupu. Rzecz jasna istnieje możliwość płatności za pobraniem, jednak w przypadku przelewu jest okazja zaoszczędzić kilka złotych.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

Fakty i mity o żywieniu zwierzaków

Żywienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi wymagań dotyczących diety naszych podopiecznych a wręcz przeciwnie może im bardzo zaszkodzić. Psy i koty trzymane w domach różnią się od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice dotyczą również żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje niezbędnych minerałów, makro i mikroelementów.

Modowe stylizacje

, , , , ,

Kot, zwierzęta domoiwe

W jaki sposób zatroszczyć się o najlepszą i zrównoważoną dietę kota?

Od wielu stuleci blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza paru różnych gatunków. Bardzo towarzyskie już wieki temu okazały się psy – a raczej wilki, należące jednak do krewniaków psów – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w nadziei na ochłapy z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Poczęto je przygarniać i wykorzystywać do strzeżenia majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najróżniejszych ras, tak różnych, że skłaniają do pytania, czy należą wciąż do tego samego gatunku, żyją z ludźmi na wsi i w miejskich blokach.

Modowe stylizacje

, , ,