Kobiece piękno i urok, czyli uwierzenie w siebie i własne perspektywy poprzez urodę i klasę.

kolorowe cienie do powiek
Bycie kobiet uzależnione jest poprzez wiele elementów. Nie można ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne stanowi jedno z nich. Kiedy kobieta zrozumie to, chce osiągnąć wszystko, żeby stać się przynajmniej porównywalna do kobiet okraszonych określeniem ikon piękna. Kto to jest natomiast piękna kobieta? Czy to szczupła topmodelka, która posila się tylko zieleniną? A może to być farbowana blondynka, która ma za głęboki dekolt, a w jej postaci nie ma już nic naturalnego? A być może piękno zamyka się w czymś totalnie niezwykłym?

makijaż Smoky Eye
Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej postaci jest kobieta, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest piękna taka, jaka po prostu jest. Albowiem nie trzeba nic w sobie zmieniać, aby zbliżyć się do tego wzoru. Aby być piękną wystarczy w zasadzie niewiele – polubić się taką, jaką się po prostu jest. Pogodzić się z swoim ciałem, łącznie ze wszystkimi mankamentami, czy defektami. Jeśli to się uda, to poniekąd te wady zostaną pokochane a także nie będą już wadami,a będą plusami. Ponieważ najbardziej atrakcyjne, ładne dziewczyny, to te, które czują się rewelacyjnie własnej skórze, są naturalne, pewne siebie i pewne własnego ciała. I często działają zgodnie z przysłowiem: „kobieta (zobacz ekstrakty roślinne dla kobiet) zmienną jest” stosując proste sztuczki, jak tutaj – źródło w tym miejscu.

malowanie oczu
Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Piękna kobieta ma w sobie własny prywatny wdzięk. Jeśli niepewnie się czuje w swojej skórze, wszystkie próby jego wydobycia wydają się być fałszywe i sztucznie. Najlepsza jest prosta naturalność, jaką się po prostu posiada. Żeby ją z siebie wykrzesać trzeba po prostu poznać własny organizm. Drugą bardzo istotną rzeczą jest bycie prawdziwą, zadowoloną z życia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie osoba roztacza wokół własnej osoby otoczkę piękna, powabu i doskonałości. Jest idealna, bo czuje się piękna i wie w jaki sposób o siebie zadbać (bo stosują: www).

Jej estetyka wręcz onieśmiela, bo jeśli uwierzy się we własny indywidualny czar, inni również go zauważą. Dbająca o siebie kobieta, która pielęgnuje każdy milimetr swojego ciała, która szuka zabiegów na to, aby wyglądać nieskazitelnie, będzie tak właśnie wyglądać. Piękno każdy ma w sobie, czasami wystarczy je tylko wydostać spod ciężkiej warstwy niedowartościowania i niepewności siebie. Natomiast to wszystko będzie skutkowało tym, że jej uroda rozkwitnie i oczaruje niejedną osobę.