Kolczyki są świetną dekoracją naszych uszu, a ich różnorodność daje podkreślić swoją osobowość

biżuteria online
Kolczyki mają długą historię. Są ozdobą sięgającą bardzo dawnych czasów, gdzie właściwie nie były jedynie kobiecą ozdóbką, lecz również męską. W obecnych czasach, małżowiny przebijane są również małym dzieciom, a wiele osób para się już samodzielną twórczością oryginalnych ozdób na nasze uszy.
Przekłuwanie małżowin usznych jest obecnie praktycznie przyjemne.

Starczy krótki zabieg w salonie kosmetycznym proponującym zabieg przekłucia małżowin i już nie musimy się martwić. Na miejscu dobieramy kolczyki srebrne Kolczyki (zobacz więcej o kolczykach dla dzieci) srebrne znajdziesz na e-sentiell lub z tworzywa medycznego, ewentualnie mamy kolczyki ze sobą. Następnie kosmetyczka wkłada je w specjalny sprzęt, jakim później przebija uszy, jednocześnie umiejscawiając w nich ozdobę. To ważne, aby były to kolczyki (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) srebrne lub medyczne, gdyż jedynie w takiej sytuacji można mieć pewność, iż małżowiny uszne zagoją się nam właściwie. Kosmetyczka ma również możliwość odmówić nam przekłucia uszu, jeżeli nie dysponujemy kolczykami z właściwej stali.
biżuteria online
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór kolczyków jest niezwykle szeroki. Bardzo mało jest już placówek stacjonarnych, gdzie można je nabyć. Zostały jedynie sklepy jubilerskie, gdzie kupimy ozdoby z droższych materiałów oraz sklepy z ciuchami, gdzie ozdoby znajdziemy przy ladzie. Z pomocą przychodzi Internet i wiele stron z produktami własnoręcznymi oraz ze sklepami internetowymi. Biżuteria online ma znacznie szerszy wybór. Można wyszukać każdego rodzaju kolczyki, a także możemy wybranych producentów wyprosić o stworzenie ozdóbek według naszego pomysłu, jeżeli nie potrafimy zrobić ich samodzielnie. Biżuteria online ma też tę korzyść, że możemy nabyć ozdoby aż z Japonii. W Internecie nie istnieje pojęcie odległości. Tylko nasz portfel odczuje zapłatę za przesyłkę.

Kolczyki, stosowane z umiarem, to piękna ozdóbka na każdą okazję. Niektóre osoby przywdziewają więcej niż parę kolczyków i jest to ich metoda na przedstawienie siebie, jednak, nie w każdej sytuacji nadmiar ozdób jest wskazany.