Medycyna estetyczna: korygujemy kształt nosa bez użycia skalpela

usta
zabiegi – (zobacz zabiegi wyszczuplające wrocław) Sporo osób każdego dnia walczy z własnymi kompleksami. Badania wskazują, że brak akceptacji swojego wyglądu w znacznym stopniu ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Jak sobie poradzić ze zniekształconym nosem, albo ze znienawidzonymi opadającymi kącikami ust?

Zazwyczaj rezygnujemy z polepszenia swego wyglądu, ponieważ obawiamy się operacji chirurgicznej oraz jej konsekwencji. Odstrasza nas także długi okres leczenia, ból oraz rany i konieczność noszenia opatrunków. Często też osoby, które poddają się operacjom plastycznym, są wyśmiewane i nazywane próżnymi. Na szczęście, osiągnięcia medycyny estetycznej, pozwalają dziś na niechirurgiczne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd – . Najczęściej wybierane są bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie 30-50 minut, a rezultaty są widoczne natychmiastowo. Jak to się dzieje?

twarz
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego o konsystencji żelu. Kwas ten jest naturalnym składnikiem w organizmie człowieka, nie jest więc traktowany jako ciało obce, nie ma więc ryzyka skutków ubocznych – pod warunkiem, iż zabieg zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Żel wprowadza się pod skórę ust za pomocą cieniutkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej czy górnej wargi, wygładzić kontury ust oraz podnieść opadnięte kąciki. Ze względu na to, iż kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu są znacznie gładsze, jędrne, poprawia się również ich naturalna barwa. Efekt zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy, po upływie tego czasu należy go powtórzyć.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więc czytaj więcej (https://scenariuszzycia.pl/), na co masz chęć na nowej stronie, którą z radością dla Ciebie stworzyliśmy.

Tak samo bezpieczna oraz skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się szpecącego garbu, czy wypełnienie ubytków oraz skorygowanie krzywizn. Rzecz jasna, podczas takiego zabiegu nie można zmienić wielkości nosa, w takiej sytuacji potrzeba będzie interwencja chirurga-plastyka – sprawdź zabiegi medycyny estetycznej . Dodatkową zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, iż pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, jest zatem w pełni świadomy i na bieżąco może wskazywać, co jeszcze chce zmienić w kształcie nosa – dzięki temu rezultat zabiegu będzie dokładnie odpowiadać jego wyobrażeniom.