Kosmetyki, które warto znać

Dbanie o skórę to klucz codziennej pielęgnacji. Poznaj bestsellerowe kosmetyki do pielęgnacji skóry.
Każda kobieta powinna zaopatrzyć się w krem do codziennego stosowania, taki który będzie mogła używać rano, przed wykonaniem makijażu.

naturalne składniki
Autor: Maja Dumat
Źródło: http://www.flickr.com

Taki produkt powinien nawilżać skórę i wzmacniać jej naturalną ochronę dostarczając odpowiednich składników. Po 50 roku życia szczególnie warto zainwestować w krem spowalniający starzenie się skóry. Wartą uwagi propozycją jest Sensilis Supreme Color. Ten krem dobrze odbudowuje oraz regeneruje skórę, dzięki sile wyciągu z kawioru oraz Longlife-Cell wzmacnia żywotność komórek. Przy codziennym stosowaniu kremu zuważalne są efekty takie jak: wygładzenie zmarszczek, śwież wygląd, elastyczność oraz sprężystość skóry. Lekkie powoduje ujednolicenie koloru skóry bez konieczności nakładania podkładu. Krem Sensilis Supreme Color w taki właśnie sposób zapewnia piękny, naturalny wygląd zaraz po użyciu. Rekomendowany kosmetyk zawiera filtr przeciwsłoneczny >>> krem przeciwsłoneczny SPF 15, dzięki czemu ochroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Zobacz też https://www.drogeria-hibiskus.pl/bepanthen-baby-masc-ochronna-100-g.html

Nie można też nie wspomnieć o kosmetykach dla dzieci. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i potrzebuje szczególnej pielęgnacji, przy zastosowaniu kosmetyków hipoalergicznych, bez barwników i substancji zapachowych. W tym przypadku polecany jest Emolium zestaw (www.drogeria-hibiskus.pl) do codziennej pielęgnacji. Zestaw Emolium składający się z emulsji do kąpieli, emulsji do ciała, kremu do suchej skóry oraz szamponu, pozwoli odpowiednio zadbać o skórę dziecka.

W czasie zimy (do stosowaniu u dzieci powyżej 3 miesiąca) polecany jest krem Iwostin dla dzieci z lipidami, który odżywia oraz wzmacnia skórę, tworząc barierę ochronną przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych m.in. mrozu i wiatru.