Kto może skorzystać z zabiegu odsysania tłuszczu

liposukcja
Operacja odsysania tłuszczu obecnie staje się coraz mocniej znana. Na odsysanie tłuszczu zgłaszają się panie w każdym wieku, lecz zdarza się również, że z jej dobrodziejstw czerpią mężczyźni. Operacja ta nie jest skomplikowana, ale bywa bolesna. Jest ostatnią deską ratunku dla wszystkich, którzy w starciu z niechcianymi wałeczkami tłuszczu próbowali prawie wszystkiego.

Zabieganie o idealne ciało

liposukcja
Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Trend na smukła i dobrze zbudowaną posturę została ugruntowana kilka epok wcześniej. Jeszcze w starożytności powstawały rzeźby przedstawiające silnych mężczyzn i smukłe panie. Teraz w telewizji również propagowany jest obraz zgrabnego ciała. Nic dziwnego, że ludzie, których figury znacznie różnią się od wyznaczonych standardów, aspirują za wszelką cenę do narzuconego wzorca.

Jak przygotować się do tego zabiegu

Choć liposukcja jest popularnym sposobem na pozbycie się kilogramów należy się wczesniej właściwie przygotować. Głównie należy wykonać serię badań. Doktor zleca je, aby wykluczyć wszelkie niebezpieczeństwo powikłań. Często jest tak też, że doktor zaleca restrykcyjna dietę oraz ćwiczenia. Wszystko zależy od miejsca i ilości odsysanego tłuszczu (źródła na
liposukcja
Autor: ELITE
Źródło: ELITE

Utrzymanie skutków zabiegu

Liposukcja jest zabiegiem dość skutecznym i przynosi natychmiastowy efekt. Ale jej efekty nie są na zawsze. Gromadzenie się tłuszczu często jest genetyczne. Nie zawsze wiąże się to z złymi nawykami żywieniowymi i brakiem aktywności fizycznej. W związku z czym tendencja do ponownego zbierania się tłuszczu jest nie do wyeliminowania. Żeby skutki pozostały trzeba przestrzegać diety a także ćwiczyć. Pomocne okazują się także saunę, przez które tkanka tłuszczowa nie zbiera się łatwo w określonym miejscu.Więcej: .