Jak kupować buty oraz odzież przez internet?

surfowanie w internecie
Internet jest dziś miejscem, gdzie nie wyłącznie wymieniamy się opiniami, poznajemy, wyszukujemy informacji, ale również dokonujemy sprawunków. Coraz większa liczba Polaków przekonuje się do sprawunków na aukcjach internetowych, nie bojąc się już, że będą oszukani lub że towar, który przyjedzie pocztą będzie marnej jakości.

W ostatnich czasach faktycznie modne stało się nabywanie butów w sklepach wirtualnych. I tak bez wychodzenia z domu mamy możliwość porównać sobie rozmaite modele, ceny po czym wybrać te wymarzone, a goniec dostarczy nam je do domu. Jednakże należy pamiętać o ryzyku, które wiąże się z zakupami online.

Podpowiadamy co zrobić, aby być naprawdę zadowolonym z butów kupionych w internecie. Zakupy on-line stały się przebojem dzisiejszych czasów. Nie ulega wątpliwości, jest to przede wszystkim wygoda, jednak także olbrzymia oszczędność czasu. W jednym punkcie można wyszukać dziesiątki modeli bucików na każdą porę roku, dobrać buty zimowe męskie rozmiar 48 oraz zakupić te buty, o których być może od dawna fantazjowaliśmy. Kupimy w nich także stopki męskie Nike. Nierzadko sklepy internetowe oferują obuwie w cenach o wiele niższych niż w marketach stacjonarnych, co pewnością również przyciąga spore tłumy klientek (sprawdź to tutaj). Jednak musimy pamiętać o paru regułach, które to pozwolą nam uniknąć pomyłek przy nabywaniu bucików w internecie. Przecież najważniejsze będzie to, abyś był usatysfakcjonowany z nowiutkiego nabytku!

białe buty
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierając rozmiar nie sugeruj się tylko rozmiarówką. Może być ona niestandardowa. Żeby wiedzieć jaki rozmiar masz zakupić, powinieneś znać wymiary wyłożenia bucika a także dobrać je do swej stopy. W przypadku, kiedy kupujesz buciki które możesz sprawdzić w markecie, idź do wybranego butiku, obejrzyj dokładnie obuwie oraz je przymierz. Jeśli buciki są osiągalne jedynie w internecie zawsze można poprosić sprzedawcę o wszystkie informacje tyczące się konkretnego modelu oraz dodatkowe fotografie.

Pewne z tychże reguł można stosować również kupując odzież przez internet. Tak panie jak też panowie mogą ubrać się w ów sposób od stóp do głowy. Tutaj również obowiązuje zasada precyzyjnego zdjęcia miary obojętnie czy będą to suknie, spódniczki, bluzki, t-shirty czy spodenki damskie Roxy. Czy to jest teczka męska skórzana, torba czy portmonetka – za każdym razem warto poprosić o dodatkowe fotografie. I pamiętaj – masz dwa tygodnie na to by się rozmyślić oraz oddać zakupiony w ten sposób produkt bez podania przyczyny (tu znajdziesz dobry adres).