Archiwum: kurtka

kurtka

Modne ubrania dla wszystkich kobiet.

Moda prawie jak kobieta bywa kapryśna. Raz ceni jedno, by za chwilę zupełnie przerzucić się na coś innego. Raz paski, to znów zebry na skórach kończąc. W zależności od pory roku, wszystko musi być odpowiednie. Po prostu modne. Moda damska to zjawisko, które istniało od niepamiętnych czasów. I nic nie wskazuje zakończenia mody na modę. Każdego dnia miliony kobiet w bliżej nieokreślonym wieku, bez względu na rasę, wyznawaną religię, przemierza nieograniczone kilometry galerii, podziwia wystawy, buszuje między regałami w poszukiwaniu tego właściwego ciucha. Podobnie jak myśliwy na polowaniu.

Dla fashionistów

, , , , , , ,

kurtka

Nadciągający okres popycha do zakupu gorącej kurtki – the North face outlet czy kurtki zimowe Columbia?

Okres zimowy dla wielu ludzi jest najbardziej nieprzyjemnym terminem w roku. Nieustanny mróz i plucha nie sprzyjają w codziennym życiu. Przede wszystkim mieszkańcy miast nie przepadają za tą porą i w każdy dopuszczalny sposób unikają wychodzenia na zewnątrz. Nie sposób jednakże zapomnieć o wszystkich pasjonatach sportów zimowych, jacy dosłownie nie mogą doczekać się zainicjowania sezonu i pierwszego zjazdu na nartach.

Dla fashionistów

, ,

okulary

O jakich dodatkach warto pamiętać latem? W jakich rzeczach będziemy prezentować się pięknie?

Lato to ten czas, kiedy sporo osób zmienia trochę własny image na właśnie bardziej letni. W codziennych kreacjach pojawiają się części garderoby oraz dodatki, jakich nie widujemy na ulicach w zimniejszych porach roku. Na jakiego rodzaju rzeczy warto zwrócić uwagę, jak chodzi o letni strój?

Dla fashionistów

, , , , , ,

harcerz

Składnice harcerskie to miejsca dobre nie tylko dla harcerzy, mogą je odwiedzać też miłośnicy podróży

Sklepy, w których jeszcze w czasach PRL robili zakupy harcerze, ciągle przyciągały klientów nie powiązanych z tą organizacją. Można było tam kupić mnóstwo pomocnych rzeczy, jeżeli planowaliśmy wycieczkę lub biwak. Składnice harcerskie zachowały się do dziś i dość nieźle prosperują.

Dla fashionistów

, , , ,

Buty trekkingowe i ciepłe kurtki dla dzieci perfekcyjne na wyprawę

Mnóstwo rodzin lubi spędzać czas aktywnie, przykładowo wędrując po górach czy też biwakując w lesie. Taka aktywność z pewnością jest wspaniałą zabawą dla całej rodziny, również dla dzieci. Dodatkowo posiada sporo cennych plusów, ponieważ oddziałuje na poprawę zdrowia, kondycji, a także samopoczucia, świetnie wpływa także na wydolność oddechową. Jednak, wybierając się w góry czy na leśny biwak, niewątpliwie trzeba zaopatrzyć się w konieczne rzeczy i akcesoria, w tym też w dobre ubrania.

, ,

kurtka

Jak dobrać dobrą kurtkę przeciwdeszczową, jaka będzie spełniać swoją rolę? Jakiego rodzaju parametry powinna posiadać taka kurtka?

Kto chociaż raz przemókł do suchej nitki, na pewno wie, jak niezbędna jest odpowiednia kurtka chroniąca przed deszczem. Wiele z nich to bardzo dobra bariera przed warunkami atmosferycznymi, tak bardzo, że sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie zawsze jednakże konieczna będzie kurtka specjalistyczna, czyli odpowiednia na ogromne mrozy.

Dla fashionistów

, ,

Przeważnie przez cywili nabywane okazują się być kurtki wojskowe

Niejednokrotnie kupując kurtkę, zwłaszcza zimową chcemy, aby idealnie wypełniała ona swoje funkcje przy każdej pogodzie. Ma nas osłaniać przed deszczem, wiatrem, śniegiem, a nawet mrozem, tak abyśmy mieli możliwość mieć ją tylko jedną oraz abyśmy nie byli zmuszeni się namyślać, która najlepiej sprawdzi się przy panującej aurze, szczególnie że ta potrafi się szybko zmieniać.

Dla fashionistów

, ,

kurtka

Jak nowoczesna dwudziestolatka kupuje wierzchnie okrycie na jesienną aurę

Liście na koronach drzew zaczynają żółknąć, dając tym samym sygnał, że nieuchronnie zbliża się jesień, czyli pora roku kalendarzowego kojarzona powszechnie z niepogodą. Kolejny wrześniowy dzień warto rozpocząć nie tylko smakowitą kawą i kupionym w piekarni pączkiem, ale i sprawdzeniem, czy na regale w przedpokoju leży porządny parasol. Podczas opadów z dokuczliwym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel powróci do kawalerki mokry i rozgniewany. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, wiele osób decyduje się na kupno specjalnego okrycia na niepogodę.

Dla fashionistów

, , ,

Czym kierujemy się przy kupnie odzieży najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia smaku

Są na Ziemi dżentelmeni, którzy udają się na zakupy dopiero wtedy, gdy ich ubranie jest już tak zniszczone, że nie można go dalej wkładać. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie zakup części garderoby najwyższego gatunku, czyli na przykład portek paradnych za 150 złotych, a nie za zaledwie 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wykosztować, ale będą one jak najlepiej służyć przez kolejne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub zimę, warto wziąć pod uwagę zakup kurteczki ze skóry.

Dla fashionistów

, , , ,

zima

Jak skomponować kolekcję na sezon zimowy

Rękawiczka rękawiczce jest przecież nierówna. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to było lepiej zostać wezwanym na pojedynek przez zamożnego szlachcica niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie także mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Na przykład na zimę możemy wybrać mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W tym artykule przyjrzymy się takim rękawiczkom, jak rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.

Dla fashionistów

, , , , , , , , ,