Laser CO2, rewolucja w regeneracji skóry

Blizna
Nietrudno zauważyć, iż kryzys omija szerokim łukiem branżę medycyny estetycznej. Należy ona do najszybciej rozwijającej się w Polsce. I chociaż zabiegi upiększające do najtańszych nie należą, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.

Ponieważ spora część osób nie jest w stanie pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po zabiegu chirurgicznym – najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne
Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne lasery (tzw. frakcyjne) bezbłędnie sprawdzają się w zabiegach odmładzających. Ale laserem nie tylko napinamy skórę, i sprawiamy, że odzyskuje dawny blask. Jest bardzo skuteczny w usuwaniu przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin oraz rozstępów.

O czym należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Bezpośrednio po wizycie możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia. Poza tym, w trakcie 1 – 3 dni może wystąpić niewielkie zbrązowienie skóry, związane z procesem usuwania uszkodzonych tkanek. Kilka dni po zabiegu ma miejsce też powierzchowne złuszczenie naskórka. W tym czasie wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi. Zalecane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni oraz unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po wizycie w salonie. Zaś czas gojenia waha się od 3-6 dni.

Gdzie szukać dobrych klinik i salonów?
Idealnym źródłem informacji jest oczywiście Internet. Wystukując w wyszukiwarkę frazę np. usuwanie naczynek Kraków pojawi się nam nie tylko wykaz najbliższych gabinetów, ale również strony z opiniami o danym salonie. Warto zapoznać się z opiniami pacjentów na forach internetowych i blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są szczególnie ważne gdy mówimy o pacjentach, którym wady znacznie przeszkadzają w codziennym życiu. Często jest to coś, co przykuwa wzrok innych – dawne blizny lub rozstępy po ciąży. Jednak „defekt” może również być w niewidocznym miejscu, a mimo to wpędzać w kompleksy. Kiedy analizuje się wypowiedzi osób, które zdecydowały się, często po wielu latach, na jego usunięcie, ciężko nie docenić ich radości. Ci ludzie czują się jak nowo narodzeni! Dla zainteresowanych tematem: dane.