Lasery wykorzystywane w leczeniu

urządzenia kosmetyczne wrocław
Profesjonalny salon kosmetyczny to punkt, gdzie bez żadnych lęków jest możliwość powierzyć swą urodę w ręce wykwalifikowanej kadry. Odpowiednie urządzenia kosmetyczne Wrocław umożliwiają przeprowadzać zabiegi na światowym poziomie.

W ostatnich latach bardzo zwiększyło się zapotrzebowanie na wszelakiego typu zabiegi, jakie umożliwiają wyglądać młodo, radować się doskonale gładką cerą i czuć się pewnie tak długo, jak tylko to możliwe.
Lasery stosowane są w leczeniu od kilkudziesięciu lat. Światło lasera jest niezwykle precyzyjne, ale niestety nie istnieje całościowy laser do leczenia każdych jednostek chorobowych. Skuteczność kuracji jest zależna od doboru właściwej długości wiązki światła lasera i stosownej jego formy. Należy również pamiętać, że kuracja nawet najlepszym laserem przez niewykwalifikowanego operatora nie przyniesie przewidywanych efektów, a jest w stanie wprost zaszkodzić.
Lasery frakcyjne potrafią aktywizować odtwarzanie kolagenu. Kolagen jest podstawowym elementem odpowiedzialnym za napięcie skóry, komponuje bowiem kluczowe rusztowanie skóry właściwej. Przebiegi degeneracji kolagenu i odbudowania go zachodzą w cerze przez całe życie. Niestety, z wiekiem produkcja nowego kolagenu zdecydowanie się zmniejsza. Najistotniejsze jest to, że laser frakcyjny nie uszkadza całej skóry, lecz ją dziurkuje, konstruując w niej mikro kolumny uszkodzeń, które są otoczone zdrową, nieuszkodzoną tkanką. To przyspiesza regenerację naruszonych kawałków skóry i wzmaga bezpieczeństwo zabiegów. Nowiutki kolagen to jędrniejsza, naprężona, bardziej elastyczna, zagęszczona i niezwykle pewnie odświeżona cera. Tu więcej: dobre urządzenia kosmetyczne.
urządzenia kosmetyczne wrocław
Autor: garethjmsaunders
Źródło: http://www.flickr.com/photos/garethjmsaunders/2065891945/
Zabieg laserem frakcyjnym zaczyna się od nałożenia na cerę kremu znieczulającego, w taki sposób, aby umożliwić komfort w procesie zabiegu. Cera musi być oczyszczona i odkażona przed działalnością promieni lasera. Złuszczanie i gojenie się trwa kilka dni. Dla zaciekawionych: lasery frakcyjne.

Ponieważ cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na kolejny zabieg jest możliwość przybyć najwcześniej po tym czasie. Cały etap naprawy tkanki to około trzech miesięcy, więc w pełni oszacować wynik zabiegu można dopiero po takim czasie.