Luksusowe i modne perfumy to za jednym zamachem kunszt i sztuka

zapach
Pachnidło to artyzm oraz rzemiosło jednocześnie. Jednakowo jak wszelka pozostała dziedzina sztuki, też i perfumy posiadają własną przeszłość, własne stylistyczne czasy, wybitnych stwórców, wreszcie posiadają także wybitne dzieła, epokowe i wyjątkowe.

zapach
Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
Cudowne perfumy Creed to królewskie pachnidła, które zachwycą wszystkich też najbardziej wymagających nabywców. Marka pachnideł którą jest Creed, prócz długiej, słynnej przeszłości, jest fantastyczna również z powodu na stosowanie starej techniki sporządzania rzadkich komponentów wybranych do produkcji pachnideł. Pachnidło Creed używały takie znakomitości, jak królowa Wiktoria, cesarz Franciszek-Józef oraz jego towarzyszka życia Sissi, Sir Winston Churchill czy prezydent John F. Kennedy. Aktualnie także perfumy te używa na przykład Robert de Niro czy Sylvester Stallone.

Nie zwlekaj — sprawdź jakie fascynujące wiadomości ma nasza autorska strona www. Jej opis na pewno szalenie Cię zaciekawi.

Przyrządzona z prawdziwych komponentów wielkiej jakości. Perfumy – idź do serwisu – Creed mają w swojej ofercie perfumy dla pań i facetów. Wlewane są do wytwornych fiolek będących innowacyjnym odwzorowaniem historycznych pierwowzorów. Można przytoczyć chociażby atrakcyjne pachnidło np Green Irish Tweed utworzone przez Oliviera Creeda o woni paproci. Na dodatek wielką sławą syci się owocowo-piżmowe wonie Creed Aventus, jaki natchniony jest tragicznym życiem Napoleona Bonaparte. Ciekawe informacje znajdują się na stronie: kliknij tutaj.

drogeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Renoma Creed to sztuka w robieniu woni, obyczaj, komfort i najnowsze podejście do historii i dziedzictwa. Pachnidło Comme des Garçons to dziś wspaniała francuska marka, która pozostała wykonana przez projektantkę stylów Rei Kawakubo, która aranżuje wonie kontrowersyjne z kompozycji tlenu, blasku metalu, błonników, paznokci oraz wiele różnych, równie niewyobrażalnych związków. Dziś Comme des Garçons jest jedną w największym stopniu znaczących marek na ziemi. Szereg sławnych ludzi wręcz jest miłośnikami tego baśniowego i kontrowersyjnego pachnidła. W ofercie na rynku są perfumy dla mężczyzn i kobiece. Między 74 zapachów tej marki każdy odkryje zapachy dla siebie.